Як посадити насіння петрушки і що для цього знадобиться?

як посадити насіння петрушки і що для цього знадобиться?

Вам знадобиться
 • Насіння петрушки
 • Інструкція
Інструкція
 • . 1

  Відповідний час для посіву петрушки — середина весни. Щоб насіння зійшли швидше, їх попередньо замочують, увитими в тонку тканину або паперові серветки, на півгодини в теплій воді, потім споліскують і залишають киснути на ніч. Насіння засаджуються в розпушений вологий грунт на глибині 1 — 2 см. Петрушка — невибаглива рослина. Поради, як посадити насіння петрушки, корисні для її всхода і зростання.

 • . 2

  Петрушка — холодостійка рослина. Перші сходи можуть з’явитися навіть при нульових температурах. Для її швидкого зростання треба правильно вибрати місце, петрушка не любить тінь, їй потрібні світло і волога. Оптимальна температура — 16 — 20 градусів тепла. Необхідний регулярний полив. Найважчий момент у вирощуванні — всход насіння, потім завдання, як швидко виростити петрушку, здається зовсім простий і легко здійсненною.

 • . 3

  Вирощування петрушки можливо і на підвіконні, в горщиках або ящиках. Її можна засаджувати як насінням так і коренеплодами. Важливо, щоб місце було добре освітленим. Поливати рослину треба постійно, але не надмірно, щоб не загнили його коріння. Для кращого росту періодично треба підгодовувати його мінеральним добривом. Якщо знати як посадити петрушку на підвіконні, в будинку цілий рік до столу буде свіжа приправа.

 • . 4

  Якщо немає можливості вирощувати рослину вдома, можна подумати, про те, як заморозити петрушку і таким чином зберегти її до зими. Для цього треба її добре вимити, дрібно нарізати і залишити висохнути. Після цього розкласти по поліетиленовим пакетиках і покласти в камеру холодильника або фризер.

 • . 5

  Безглуздо згадувати про те, що петрушка — сама вживана у нас приправа. Її дуже легко виростити, вона любить прохолодну погоду і крім цього, петрушка радує око своїм соковитим зеленим кольором і може бути прикрасою будь-якого городу, підвіконня або балкона. У магазинах можна купити різні сорти, деякі з яких виглядають як декоративні рослини. Детальну інформацію, як посадити петрушку будинку, можна знайти в інтернеті, журналах і книгах.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :