Як посадити огірки на балконі: цінні поради

як посадити огірки на балконі : цінні поради

Вам знадобиться
 • Грунт
 • Ящики для розсади
 • Ємності для рослин
 • Насіння
Інструкція
 • . 1

  Як посадити огірки на балконі: цінні поради Свіжі огірки можна придбати в магазині в будь-який час року. Але огірки, які вирощені своїми руками, значно відрізняються за смаком від магазинних овочів. Навіть якщо у людини немає дачі або земельної ділянки за містом, не варто впадати у відчай — огірки легко і просто можна виростити на балконі. У цій статті можна дізнатися про те, як посадити огірки на балконі і отримати хороший урожай

 • . 2

  Для посіву огірків знадобляться ємності для грунту, безпосередньо сам грунт і насіння рослин. Огуречнік дуже любить сонячне світло, якого так часто не вистачає на балконі. Саме тому, при виборі насіння, рекомендується купувати ті сорти овочів, які добре ростуть і плодоносять при нестачі сонячного світла. Як правило, насіння сіються в один ящик з грунтом і надалі потребують пікіруванні. Перед тим як пікірувати огірки, потрібно щоб з моменту посіву пройшло не менше 30 днів, і рослини мали досить міцний паросток з кількома листочками.

 • . 3

  Щоб насіння швидше проросли, перед посадкою в грунт їх потрібно замочити в якій-небудь ємності. Для цього насіння викладаються на чисту марлю і накриваються нею зверху. Тканина з закутаними в неї насінням заливається теплою водою. Поки насіння проростає в марлі, не можна щоб вона висихала. Після посадки пророслого насіння в грунт, ящик потрібно накрити плівкою, створивши в ньому парниковий ефект. Поки розсада огірків підростає, потрібно подумати про те, де розмістити довгі пагони рослин і як підвісити огірки, щоб вони отримували максимальну кількість сонячного світла. Для цього можна використовувати мотузку або кілочок, за які буде чіплятися довгий стебло рослини.

 • . 4

  Якщо проросла розсада огірків посаджена в ящику дуже густо, то її потрібно прорідити. Перед тим, як розсадити огірки, потрібно знати, що для однієї рослини потрібно близько 3 літрів грунту. У процесі росту огірки треба удобрювати рідкими органічними підгодівлями. Якщо сорт огірків не самозапильний, то рослини потрібно запилювати самостійно за допомогою невеликої пензлика з натуральним ворсом. Щоб рослини стали швидше плодоносити, потрібно відщипувати довгий стебло на рівні 12 — 13 листка.

 • . 5

  Варто знати, що вирощена на підвіконні розсада огірків легко приживеться в теплиці або грядках на вулиці. Перед тим, як підготувати грядку під огірки, потрібно щоб земля добре прогрілася. Ніжні паростки дуже сильно бояться холоду, тому перший тиждень після пересадки, рослини потрібно накривати плівкою. Виростити огірки на підвіконні не складно, головне своєчасно поливати й удобрювати розсаду.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :