Як посадити орхідею?

як посадити орхідею?

Вам знадобиться
 • Орхідея
 • Горщик
 • Секатор
 • Удобрених грунт
Інструкція
 • . 1

  В давнину вважалося, що орхідея — символ краси, любові і розкоші. Ну який садівник, пильно роздивляючись цю королеву квітів, затамувавши подих від такої холодної суворої краси, не мріє поповнити свою колекцію цим благородним квіткою? Але незважаючи на свою красу і витонченість, орхідея дуже примхлива і вибаглива. Цікаво, як посадити орхідею, щоб задовольнити всі її вимоги і мати можливість насолоджуватися спогляданням її дивовижних квітів? Серед безлічі різновидів орхідей існують види, легко пристосовуються до різних умов кімнатного перебування. Це цимбідіум, пафіопеділюм (або, як її в народі ще називають, — «черевички»), каланта одягнена, яка зазвичай радує своїми запашними квітами під Новий рік. Ці рослини прекрасно себе почувають у кімнатних умовах.

 • . 2

  Як тільки орхідея була придбана, необхідно припинити полив протягом тижня, хоча обприскування наземної частини буде незайвим. Під час цвітіння рослина пересаджувати забороняється. Як посадити орхідею, щоб вона безболісно адаптувалася до нових умов? Дуже навіть просто. Найголовнішими факторами є наявність гарного настрою і цілковитої тиші. Коли рослина адаптувалося, необхідно пересадити його, підібравши горщик потрібного розміру. Оскільки корені орхідеї — головний орган, що забезпечує повноцінний ріст рослини, необхідно приділити максимум уваги їх правильному розміщенню в землі, не ушкоджуючи конуси.

 • . 3

  Щоб прикрасити квітами цієї рослини свій будинок, потрібно володіти певними знаннями в області їх розмноження. Процес розмноження орхідеї проводиться поділом кореня на сегменти за допомогою секатора. Звільнивши рослину від горщика, слід розрізати корінь, залишаючи на кожному шматочку по дві псевдобульби. Шматочки кореня з молодими псевдобульбами можна відразу саджати в горщик, а зі старими бажано покласти їх спочатку в мох для пророщування молодих придаткових нирок. Є види орхідей, які розмножуються стеблом — моноподіального, наприклад. У цьому випадку відрізається верхня частина з повітряними корінцями і садиться в грунт. Що залишився пеньок при частому обприскуванні дає молоді пагони, які при відділенні стають самостійними рослинами.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :