Як посадити персик з кісточки влітку?

як посадити персик з кісточки влітку?

Вам знадобиться
 • Кісточки персика
 • Посадка персика
 • Догляд за персиком
Інструкція
 • . 1

  Для тих, хто зацікавився, як посадити персик з кісточки, є кілька порад, як зробити це правильно. По-перше, потрібно належним чином підготувати кісточку, тому що якщо її просто закопати в землю, то вона, швидше за все, зіпсується. Щоб уникнути цього, то потрібно кісточку очистити від залишків плоду. Потім її промивають у чистій воді кімнатної температури. Багато радять потримати її у воді два-три дні. Але цю воду доведеться міняти вранці і ввечері. А після того, як кісточка стала абсолютно чистою, то її потрібно просушити, але не під прямими сонячними променями.

 • . 2

  Підготовлену кісточку потім стратифицируют, якщо справа відбувається восени, або скаріфіціруют навесні. Перший метод обробки передбачає приміщення кісточки на кілька місяців у вологий пісок. Ємність з піском зберігають до весни в холодному місці. Другий метод — це обробка кісточки напилком, для того щоб створити паростку можливість безперешкодно прорости. Або надходять ще більш радикально — розколюють кісточку і витягують насінину. Підготувавши, таким чином, насіння, можна переходити до вирішення наступного питання: як правильно посадити персик? А для цього спочатку потрібно підібрати добре освітлене сонцем місце, без протягів і не вітряне.

 • . 3

  Висаджують кісточку навесні, рідше — влітку. Садити можна в горщик або у відкритий грунт. В останньому випадку знижується ймовірність того, що насіння проросте, але зате більше шансів, що деревце буде життєстійким. Якщо ж персик проростав в горщику, а потім проводитися його посадка у відкритий грунт, то яму попередньо удобрюють перегноєм, а саме деревце встановлюють по центру і присипають землею. Потім персик рясно поливають теплою водою, а сам саджанець рекомендується підв’язати до двох кілочків. Звичайно, всі ці маніпуляції вимагають зусиль але, приємний спогад як виглядає персик, повинно підбадьорити будь-якого садівника.

 • . 4

  А вже через рік потрібно буде подбати про те, як правильно обрізати персик. Оскільки персикові дерева розвиваються дуже інтенсивно, то їх гілки потрібно часто обрізати. Перший раз зрізають зайві гілки навесні, ще до цвітіння. А потім влітку і ранньої осені процедуру повторюють. Обрізаючи персик, залишають тільки скелетні гілки — найбільш міцні і зростаючі по колу на відстані 20 — 25 сантиметрів. На жаль, плоди вирощеного самостійно персика зазвичай не такі смачні, як у фрукта, з якого з’явилося деревце. Для вирішення цієї проблеми можна дізнатися, як прищепити персик і зробити це, підібравши хороший щепу з дерева, плодоносному солодкими фруктами.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :