Як посадити петунію з насіння: вирощування і посадка

як посадити петунію з насіння : вирощування і посадка

Вам знадобиться
 • Насіння петунії
 • Підготовлений грунт
 • Вода
Інструкція
 • . 1

  Як посадити петунію з насіння: вирощування і посадка. Петунія — неймовірно красиву квітку, що користується заслуженою популярністю. Він досить невибагливий, цвіте практично все літо і радує око соковитими відтінками.

 • . 2

  Виростити петунію з насіння не складно. Існує два основних способи: безпосередній сівши в грунт і висадка розсади. Перший метод простіше, він не вимагає додаткових маніпуляцій, але в результаті висаджування розсади рослини ростуть швидше і цвітуть рясніше. Досить одного разу розібратися, як посадити петунію з насіння, і ці примітні квіти будуть прикрашати ділянка щоліта.

 • . 3

  При висівання насіння безпосередньо в грунт необхідно підготувати землю, розпушити її і щедро окропити водою з пульверизатора. Насіннєвий матеріал петунії дуже невеликий, менше макового зернятка, щоб уникнути нерівномірного засіву його потрібно змішати з піском. Після висівання закопувати насіння не потрібно, достатньо повторно окропити водою. Це також просто, як виростити сосну з насіння, додатковий догляд не потрібен, тільки регулярний полив і видалення бур’яну.

 • . 4

  При вирощуванні розсади петунії необхідно заздалегідь підготувати ємності, наприклад, торф’яні горщики, землю і воду кімнатної температури. Ємності потрібно заповнити грунтом на 4 5 обсягу, злегка утрамбувати субстрат, змочити його водою і зверху висіяти насіння, присипати землею не потрібно. Також можна скористатися порадами фахівців, як прискорити проростання насіння, для цього посівний матеріал необхідно укласти на мокру серветку і поставити в тепле місце на дві доби. Незалежно від попередньої підготовки петунія вимагає частого, але помірного поливу.

 • . 5

  Перші сходи необхідно прорідити, залишаючи найсильніші рослини. Розсаджувати молоду петунію можна на стадії 4 — 6 пар листя, тобто приблизно через місяць після посіву. Ці правила загальні для догляду за більшістю квітучих рослин, знаючи, наприклад, як виростити пеларгонію з насіння, ці ж знання, з деяким коректуванням можна застосовувати і для інших кольорів.

 • . 6

  Навичка вирощування рослин з насіння стане в нагоді і професіоналу і садівникові-любителю. Так, без особливих матеріальних і фізичних витрат можна отримати квітучий або зелений сад, який буде радувати кожен день. Знання, як виростити тую з насіння, як пікірувати петунію або як доглядати за трояндами, абсолютно не обтяжують, а тільки дозволяють прикрашати своє життя і знайти нове хобі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :