Як посадити півонії навесні?

як посадити півонії навесні?

Вам знадобиться
 • Півонії
 • Лейка
 • Вода
Інструкція
 • . 1

  Півонії — чудові квіти. Вони зачаровують своєю незвичайною красою. Кожен поважаючий себе садівник вирощує у своєму садку цю рослину. Справа в тому, що півонії дуже красиві і в той же час абсолютно невибагливі, не вимагають особливого догляду і дуже довго цвітуть. З півоній також складають прекрасні букети, які не соромно подарувати комусь на торжество. Вони в нинішній час стали популярні серед досвідчених садівників завдяки різноманітності фарб і сортів. Що ж може бути краще, якщо не вони? Якщо у людини ще посаджені ці прекрасні квіти, він обов’язково запитає: «Як правильно посадити піони?»

 • . 2

  Насправді, в посадці півоній немає абсолютно ніяких складнощів. Вони сажаются точно так само, як і інші квіти. Як вже сказано вище, ці рослини невибагливі і їм підійде практично будь-яка грунт. Висаджувати півонії потрібно на добре освітлених місцях, так як ці квіти можуть зміцніти тільки при постійному світлі сонця. Півонії добре ростуть в будь-якому грунті, але сприятливішими в чорноземах і суглинистих грунтах. Яму для посадки треба викопати не менш 60 — 70 см углиб, щоб коріння добре схопилися. Туди потрібно насипати піску на 15 — 20 сантиметрів, це дуже сприятливо для рослини. Добре залити все це водою і потім вже можна садити сама рослина. Після того, як коріння рослини були занурені в пісок, їх, природно, потрібно закопати землею, а потім зверху полити невеликою кількістю води з лійки. Головне не перелити водою, інакше рослина може загинути від надлишку вологи. Тепер, коли рослина посаджено, можна спокійно чекати його цвітіння, періодично поливаючи квітку. Але ж не було нічого сказано щодо того, коли треба садити цю рослину. В принципі, садити можна в будь-який час року, головне щоб було більш-менш тепло і більше не було заморозків, тоді рослина може загинути, хоча якщо квітка вже зміцнів, то він винесе і заморозки. Як посадити півонії навесні? Дуже просто, точно також, як і в будь який інший час року, але краще це робити ранньою весною, з настанням перших тепла. Тоді рослина прийметься набагато краще.

 • . 3

  Будь-яка рослина з часом треба пересаджувати, щоб воно продовжувало добре розвиватися і прекрасно цвісти. Як пересадити півонії? Бажано знайти кінець кореня квітки, а не обрубувати його посередині, однак якщо довелося це зробити, то нічого страшного. Зазвичай півонії НЕ пересаджують, ці квіти можуть прекрасно рости і квітнути на одному місці протягом 50-ти років. Якщо виникла необхідність їх пересадити, то це робиться точно також, як і при звичайній посадці квітки.

 • . 4

  Доглядати, природно, потрібно за всіма кольорами і кожна рослина вимагає свого, особливого догляду. Як доглядати за півоніями? У цьому немає нічого складного. Головне не забувати їх поливати, і вони будуть радувати садівника своїм цвітінням дуже довгий час.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :