Як посадити полуницю насінням: дачні хитрості

як посадити полуницю насінням: дачні хитрості

Вам знадобиться
 • Насіння
 • Ящик
 • Грунт
 • Торф’яно горщики
Інструкція
 • . 1

  Кожен дачник намагається виростити на своїй ділянці полуницю. Це перша ягода, яка не тільки радує своїм смаком і ароматом, але і є вісником літа і сонця. Її люблять як діти, так і дорослі, а варення, зварене з полуниці, будетрадовать і в зимовий період. Але виростити полуницю на заздрість всім сусідам Делоне просте, особливо якщо вирощувати її з насіння. Але розібравшись у всеххітростях вирощування полуниці, питання про те, як посадити полуницю насінням, більше не буде хвилювати жодного досвідченого дачника.

 • . 2

  Вибір насіння. Половина успіху, у вирощуванні полуниці з насіння, належить якісним насінню. Що цінніший сорт полуниці, тим менше насіння йде в упаковці, до цього потрібно бути готовим, якщо сорт елітний, то насіння може виявитися не більше 7 — 12 штук. Тому для першого разу краще брати сорти середньої цінності, де насіння не менш 20 — 30 штук, в цьому випадку шанси на отримання врожаю будуть набагато вище.

 • . 3

  Грунт. У ящик набирається садова земля і в грудні можна вже приступати до вирощування розсади полуниці. Насіння кладуться поверх землі на відстані 5 — 7 см, щоб пагони не заважали один одному, зверху присипати землею їх не потрібно, грунт повинен бути добре зволожений, а зверху ящик накривається або склом, або прозорою плівкою, так щоб сонячні промені мали вільний доступ до грунту. Все так само просто як виростити бальзамін з насіння

 • . 4

  Перші паростки. З появою перших паростків, плівку або скло потрібно прибрати. Ящікпостоянно повинен знаходитися на самому освітлюваному сонцем місці. Після появи декількох перших листочків на розсаді, кожен кущик пересідає вотдельних торф’яної горщик і знаходиться там до самої пересадки в грунт. Важнопомніть, що посадити насіння полуниці, це як посадити насіння айстри, обов’язково їм потрібно забезпечити максимум сонячного світла, від цього безпосередньо залежить, наскільки швидко, зійде і зміцніє розсада.

 • . 5

  Пересадка в грунт. Коли погода на вулиці встановиться не менш + 15 градусів, можна приступати до пересадки розсади в грунт. За літо полуниця остаточно зміцніє і розростеться, а вже в майбутньому році зможе порадувати своїм першим урожаєм. Система така ж, як посадити перець насінням, плоди свого трудаможно буде оцінити тільки через рік.

 • . 6

  Полуниця або суниця. Багато дачники вирощують не тільки полуницю, але і суницю у себе на ділянці. Тому питання про те, як садити суницю насінням, так само є актуальним. Для того щоб виростити суницю схема вирощування полуниці з насіння підходить повністю, але є одна відмінність на яке потрібно звернути особливу увагу.

 • . 7

  Розсада суниці більш теплолюбна, температура не повинна бути нижче + 23 + 25 градусів, при цьому грунт добре зволожений, а перед висадкою на ділянку розсаду потрібно трохи підготувати, на день виносити на вулицю, на ніч знову в будинок. Через тиждень такого загартовування її можна висаджувати у відкритий грунт, зате перший урожай можна буде зібрати вже у вересні.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :