Як посадити відросток фікуса?

як посадити відросток фікуса?

Вам знадобиться
 • Відросток фікуса
 • Відросток кактуса
 • Відросток грошового дерева
 • Відросток герані
Інструкція
 • . 1

  Фікус дуже красива рослина, яке радує око і піднімає настрій. Кожен хотів би мати таку квітку будинку, але як посадити відросток фікуса, щоб він прижився. Якщо відросток фікуса вже в руках, то укоренити його можна у воді або землі. Укореняти в землі більше ризиковане підприємство. Безпечніше вкорінювати в теплій воді з додаванням стимуляторів росту. Розташовують відросток у світлому місці, але не під прямими сонячними променями. Воду варто міняти частіше, після появи корінців фікус садять в теплому, вологому місці в маленький горщик з піщаним грунтом. Важливо підтримувати температуру не нижче 25 градусів і необхідну вологість повітря і грунту.

 • . 2

  Якщо немає часу і бажання виконувати складні процедури з фікусом, то простіше обзавестися кактусом. У тому, як посадити відросток кактуса, немає нічого складного. Відросток необхідно підсушити, близько тижня, поклавши його на папір, після можна садити в неглибокий горщик із сухим грунтом, бажано піщаної.

 • . 3

  Драцена також не потребує багато часу для догляду. Вона буває різного розміру і підходить для будь-якого приміщення. Якщо з’явилося бажання завести це диво, непогано дізнатися, як взяти відросток у драцени. Розмноження можливо живцями або частинами здерев’янілих стовбура. Можна зрізати верхівку поставити у воду до появи коріння або відрізати шматочки стовбура довжиною більше 5 см, зрізати під кутом і тримати у воді. Температура в приміщенні повинна бути не нижче 15 градусів,. Драцені необхідний помірний полив і регулярне обприскування листя.

 • . 4

  Ще одне невибаглива рослина — грошове дерево. Відповідь на питання «Як посадити відросток грошового дерева» не хитромудрий. Треба трохи підсушити держак, залежно від розмірів (від 1 дні до 1 тижня), і після посадити в грунт для сукулентів. Єдине жорстка вимога у грошового дерева — це постійне місце проживання, воно не вимагає частого поливу і обприскування, недостатня вологість повітря не вплине на його зростання. Варто дотримуватися ці попередження і деревце буде зростати.

 • . 5

  Дуже красиво в будь-якому будинку буде виглядати герань. Той факт, що її потрібно пересаджувати щороку, збільшує можливість отримати відросток. Ось спосіб, як посадити герань відростком. Держак повинен підсохнути близько доби, зріз обробити стимулятором росту і посадити в суміш. Живці герані приживаються протягом 3 — 4 міс.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :