Як посилити ресори на Газелі?

як посилити ресори на газелі ?

Вам знадобиться
 • Лист ресори № 2 підкорінний — 4 шт
 • Лист підресорною — 2 шт
 • Болти ресори і драбини — по необхідності
Інструкція
 • . 1

  Будь-які речі з часом зношуються і перестають виконувати деякі або навіть всі свої функції. Також йде справа і з ресорами. Вони втрачають свої властивості, і машина починає «опускатися». Природно, через це вантажопідйомність автомобіля зменшується. Так як ГАЗель — це практично завжди робоча машина, що перевозить чималу вагу, у неї це відбувається швидше, ніж, припустимо, у легкового авто. У цій ситуації можна обійтися без великих витрат. Або навіть попередити її заздалегідь. Як? Посилити ресори! Найпоширеніший і простий варіант — замінити їх або додати кілька додаткових нових листів.

 • . 2

  Також посилення ресор можливо для збільшення вантажопідйомності, встановленої заводом-виробником. Якщо додати кілька аркушів спереду і ззаду, вона може збільшитися приблизно на 500 кілограмів. Посилення ресор буде розумним при подовженні шасі, так як це зробить надійніше роботу подовженої бази при її повному завантаженні. Задня ресора складається з 5 основних і 3 додаткових аркушів. Передня підвіска містить так звані ресори стиснення, службовці додатковими листами. Кількість листів зазвичай збільшують тільки ззаду, але при бажанні можна підсилити і передні.

 • . 3

  Завдяки цьому навантажений фургон або кузов стане більш стійким. Так як посилити ресори на ГАЗелі можна і самостійно, необов’язково гнати її в автосервіс. Досить сходити в магазин автозапчастин і купити кілька підкореневих і підресорних аркушів. Багато додавати не варто, так як підвіска вийде занадто жорсткою і не зможе поглинати багато дефекти доріг. Найоптимальніший варіант — це додати на задні ресори по одному подкоренного листу і по одному підресорною з кожного боку, а вперед досить по одному подкоренного.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :