Як посилити сигнал радіоприймача?

як посилити сигнал радіоприймача?

Вам знадобиться
 • Конденсатор
 • Гвоздь
Інструкція
 • . 1

  У комплект найпростішого радіоприймача входять: · котушка індуктивності · напівпровідниковий точковий діод · стрижень з фериту, цілком підійде 400 ПН до 8 мм в діаметрі · конденсатори постійної ємності · навушники Власноруч належить створити лише котушку індуктивності, всі інші деталі готові. Їх легко можна придбати в будь-якому спеціалізованому магазині.

 • . 2

  Отже, як зробити радіоприймач? Все починається з створення котушки індуктивності. У картонну трубку з діаметром отвору 15 — 20 мм вставляється феритовий стрижень. Намотується 300 — 360 витків обмоточного мідного дроту з відмінною ізоляцією в один або 2 шару діаметром 0, 2 мм. Через кожні 50 — 60 витків потрібно залишити відводи петлями. Кінці дроту закріпити гумками або ниткою. Виходить 6 секцій одношарової котушки.

 • . 3

  Далі з’єднуються всі деталі радіоприймача, попередньо зачистивши сполучні контакти. Один висновок котушки з’єднується з діодом, інший з контактом шнура навушників. Потім з’єднати діод з рештою контактом від навушників. До провідника, розташованому між котушкою і діодом, приєднати провід антени. Провід заземлення приєднати на ділянці між другим кінцем котушки і навушниками. Цей дріт під час настройки радіоприймача треба буде переміщати на кожен з 6 висновків.

 • . 4

  Радіоприймач готовий. Під час настроювання може знадобитися його посилення. Але як посилити сигнал радіоприймача? Для цього, нічого не змінюючи у вже зробленому радіоприймачі, необхідно приєднати паралельно до навушників між його контактами конденсатор, ємність якого становить 1000 — 3000 пФ. Щоб позбутися перешкод, потрібно звичайний цвях або металевий стрижень. Ввівши в каркас котушки стрижень, гучність зміниться. Вона буде посилюватися або слабшати. Дослідним шляхом повільного засування або витягування металевого стержня, можна добитися хорошого звучання.

 • . 5

  Отримати відмінний результат за допомогою даного радіоприймача, звичайно, не вийде. Але тепер для створення більш складної схеми є досвід і знання, які допоможуть зробити більш якісний прийом радіохвиль.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :