Як посміхатися чоловікам?

як посміхатися чоловікам?

Вам знадобиться
 • Бажання
 • Дзеркало
 • Вільний час
Інструкція
 • . 1

  Навчіться посміхатися симетрично. Для цього підійдіть до вашого дзеркала і посміхніться, намагаючись, щоб куточки губ рухалися симетрично. Якщо вам вдалося домогтися симетрії, значить, все вийшло добре. Тепер натисніть на куточки губ пальцями, протримаєте губи в такому положенні приблизно 5 — 6 секунд і розслабте м’язи губ. Повторюйте вправу 4 — 5 разів протягом декількох днів.

 • . 2

  Освоївши симетричну посмішку, навчитеся утримувати її кілька секунд. Для цього виконайте наступну вправу — закрийте ваші очі і рахуйте до тридцяти, зберігаючи при цьому посмішку на обличчі. Навіть якщо спочатку буде важко — не здавайтеся і продовжуйте тренуватися. Результати з лишком окуплять витрачені зусилля. Тим більше, після пари тренувань м’язи обличчя і губ звикнуть, і ви зможете утримувати симетричну посмішку більше, ніж на 30 секунд.

 • . 3

  Продовжуємо вчитися, як посміхатися чоловікам правильно. Навчіться «гасити свічку». Вдихніть повітря і складіть губи трубочкою. Витягніть губи і утримуйте це положення декілька секунд, потім різко видихніть. При цьому уявіть свічку і видихайте так, що повітря погасив її. Тепер розслабте губи на пару секунд і повторіть вправу. Повторіть мінімум три-чотири рази — тоді результат дуже скоро здивує вас.

 • . 4

  Підберіть правильний макіяж. Ефект збільшиться удвічі, якщо посміхається доглянута жінка. Точно також, поганий макіяж ваших губ може зіпсувати ефект від посмішки. Не потрібно думати, що дізнавшись як посміхатися хлопцеві правильно, можна забути про все інше. Усмішка — важлива частина іміджу, але вона повинна доповнюватися хорошим макіяжем.

 • . 5

  Якщо ви не можете самі підібрати правильний макіяж, вам слід сходити до стиліста чи косметолога, який допоможе вам вирішити це питання. Подбайте про зубах. Навіть голлівудська усмішка померкне, якщо ви будете посміхатися жовтими зубами. Сходіть до стоматолога і перевірте зуби. Перестаньте курити чи, принаймні, курите менше. Також обмежте вживання кави.

 • . 6

  Найголовніший елемент посмішки — її щирість. Брехлива посмішка відчувається на відстані. Не слід недооцінювати чоловіків, вважаючи, що вони повірять штучної усмішці. Вкладіть в усмішку всю свою душу і свою симпатію до чоловіка, якому ви посміхаєтеся. Але часто доводиться всміхатися коханому чоловікові, а бізнес-партнеру на переговорах або просто одному.

 • . 7

  Як посміхатися щиро в цьому випадку? Дуже просто — перед посмішкою згадайте приємні моменти зі свого життя. Згадайте свій перший поцілунок або перше визнання в любові. Позитивні емоції нададуть ефект на ваш фізичний стан і ваша усмішка розквітне, вражаючи всіх своєю чистотою і щирістю.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :