Як поставити на велосипед дискові гальма?

як поставити на велосипед дискові гальма?

Вам знадобиться
 • Велосипед
 • Дискові гальма
 • Екстремальні умови для перевірки
Інструкція
 • . 1

  Дискові тормозабольше всього підходять тим, хто підкорює гірські схили і кому необхідно екстремальне гальмування. Також, варто знати, що дискові гальма бувають трьох типів: механічні, гідравлічні та гібридні. Ніякі погодні умови не зупинять роботу цих гальм. Вони не забиваються пилом, не страждають від вологи. Колодки ізносостойки, пошкоджений обід — не проблема. Працюватимуть також добре. При таких гальмах довше зберігається робота абразивних дисків і колодок. Регулюються вони рідко, легко переносять сильний розігрів і найголовніше — мають високу потужність гальмування. Стоять, звичайно, недешево, часом важкувато важать, є складнощі з установкою і комплектуючими (знадобляться певні втулки, вузли кріплення, амортизаційні вилки).

 • . 2

  Перш ніж зрозуміти, як поставити дискові гальма на велосипед, спочатку варто зняти старі гальма — в екстреній ситуації знадобляться. Гальмівні ручки слід зафіксувати в правильному положенні, не переплутавши право і ліво. Перед установкою каліпера, необхідно подивитися, чи потрібен спеціальний адаптер. Якщо так, то перевіряють болти, якими він кріпиться. Якщо на болтах є фіксатор різьблення — добре. Якщо ні — його необхідно нанести. Далі на втулки ставлять гальмівні диски і закріплюють болтами з комплекту або звичайними шестигранниками. У наступному етапі закріплюють гидролінію в потрібні виїмки і фіксують, або вкручують. Головне не перестаратися.

 • . 3

  Гальмівна система на велосіпедеработает досить за простою схемою. Складається з гальмівного механізму, який регулюється гальмівними ручками. Залежно від конструкції і типу гальм, у кожного виду є свої особливості. Дискові гальма з гідравлічною системою працюють як гідравлічний прес — силовий циліндр приводить в дію гальмівні колодки. Їх використовують екстремали, літаючі з шаленою швидкістю. Механічні дискові гальма працюють від важеля, який тягне трос. У підсумку до диску придавлюються гальмівні колодки і велосипед зупиняється. Наступний вид дискових гальм — гібридний. Він працює в тандемі механічних і гідравлічних систем. Механічні та гібридні гальма більш доступні за ціною і по ефективності не поступаються гідравлічним. Їх використовують активні туристи або велосипедисти, які жодного дня не можуть прожити спокійно, не проїхавши кілька кілометрів.

 • . 4

  Дизайн гальмівних дисків нескінченно різноманітний. Від молодіжних різьблених черепушек до витіюватих візерунків. Спочатку дискові гальма використовувалися лише в мотоспорті, і тільки потім на гірських велосипедах. Дискові гальма зручні, практичні і ефективні в своєму використанні. Бентежить одне — вартість. Але так як дискові гальма створені для екстремальних видів спору, економія у виборі якості безглузда. Набрати швидкість не важко, а вчасно загальмувати і не пошкодити щось — вже майстерність.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :