Як поставити пароль на мережу: покрокова інструкція

як поставити пароль на мережу : покрокова інструкція

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Диск з відеоуроків
Інструкція
 • . 1

  Сучасні технології дозволяють максимально ефективно управляти мережею комп’ютерів. У деяких випадках, коли необхідно захистити або обмежити доступ до інформації можна поставити пароль. Практика свідчить, що необхідно знати, як поставити пароль на мережу. Для цього активується вкладка «Безпека».

 • . 2

  Користувачеві знадобиться на панелі управління у властивостях папки вибрати вкладку «вид» і видалити мітку з рядка рекомендованих параметрів «Використовувати простий спільний доступ до файлів». Далі в властивості цільової папки необхідно обробити параметри доступу, для цього на вкладці «дозволу» біля рядка «все» потрібно поставити мітки «зміна» і «читання».

 • . 3

  За допомогою властивостей цільової папки необхідно встановити повні права для групи «Адміністратори» і обмежений доступ для користувача «Гість». Потім натискається «виконати», і виконується перехід на вкладку «control userpasswords 2» вибрати вкладку «Додатково». У цій вкладці знаходиться «Користувачів» натиснути на «гостей» правою кнопкою, де в меню вибирається «Визначити пароль», після чого вводиться пароль. Аналогічні дії і для групи «адміністратори».

 • . 4

  При управлінні мережею необхідно дізнатися SSID (Service Set IDentifier) — це ім’я мережі або пристрою (принтера, DVD-приводу, роутера, папки) або іншого об’єкта, який є частиною локальної мережі. Користувачам цікаво, як дізнатися ssid мережі. Для цього, через «Провідник», виглядає назва пристрою, яке і є SSID. Користувачі також можуть побачити SSID бездротової мережі.

 • . 5

  Список назв відкривається на панелі завдань в «Доступних підключених». При обмеженні доступу до мережі, можна змінити і її назва. Саме тому багатьох користувачів цікавить, як перейменувати мережу. Для цього варто перейти в «Центр управління мережами і загальним доступом» і правою кнопкою клацнути по значку мережі, далі задати нове ім’я.

 • . 6

  Вивчаючи властивості і можливості мережі багатьом користувачам цікаво, як заробити гроші в мережі. Хорошим варіантом є створення сайту, який може стати основою для розвитку інтернет-магазину. Однак потрібно його просування, щоб забезпечити хорошу відвідуваність. Після цього можна розміщувати рекламу і отримувати дохід.

 • . 7

  Для загального розуміння роботи та управління мережею необхідно знати історію створення комп’ютерних технологій, яка відає, як називалася перша мережа. Поняття «мережа» зародилося в 1969 р. в США. На базі Каліфорнійського університету студенти професора Л. Клейнрока вперше створили комп’ютерну мережу. Перша мережа отримала назву «ARPANET». Сучасні технології дозволяють створювати для роботи локальну мережу, і максимально ефективно використовувати всесвітню інформаційну мережу Інтернет.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :