Як поставити павільйон на облік?

як поставити павільйон на облік ?

Вам знадобиться
 • Павільйон
 • Підприємець
Інструкція
 • . 1

  Важливо знати, як поставити павільйон на облік і що робити далі. Для того, щоб організувати свою справу потрібні: початковий капітал і бажання збирати масу документів від державних організацій (від муніципалітету — дозвіл користування землею, від енергетичних мереж — можливість підключити електроенергію, від архітектури міста — відповідність павільйону і дозвіл пожежників, і ще чимало служб, у яких потрібно буде брати (або купувати) дозвіл).

 • . 2

  Як відкрити торговий павільйон? Для того щоб він приносив дохід треба (як видно з переліку організацій, від яких необхідно дозвіл на установку) вже мати близько 5 — 7 тис. $. Для збору цих документів потрібно ще й час і бажання оплачувати послуги цих органів.

 • . 3

  Як оформити павільйон, коли все вже готове до того, щоб магазинчик вже приносив прибуток? Залишається тільки придбати те, що необхідно, щоб павільйон працював (вітрина для товару, стелажі, ваги, касовий апарат). Все це доведеться купувати для отримання прибутку.

 • . 4

  Коли це все зібрано, багатьох цікавитиме, як встановити павільйон? І для цього теж потрібні спеціальні можливості. Потрібні будуть фахівці, які мають досвід в установці і монтажі таких павільйонів. А їм потрібно спеціальна техніка для установки.

 • . 5

  І останнє, а може і не зовсім останнє, про що можна подумати — це те, як побудувати торговий павільйон. Готовий павільйон купити буде трохи дорожче, ніж побудувати його своїми руками або довірити це фахівцеві. Для будівлі необхідний дизайн і вміння вести зварювальні роботи (варити каркас з швелера, куточків). Так само вміння скріпити профнастил (то з чого складається сам павільйон). У кожному разі будувати павільйон або купити його, на це все одно будуть потрібні витрати. Але ті хто вже мають торгові павільйони не шкодують, що пройшли цей не легкий процес щодо його оформлення! Потім ці витрати швидко окупляться!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :