Як поступити у Вищу школу міліції?

як поступити у вищу школу міліції?

Вам знадобиться
 • Документи
 • Здоров’я
Інструкція
 • . 1

  Багато з старшого покоління, та й з молоді є великі любителі які захоплюються героями кіно Жиглова Глібом і Шараповим Володею. Хто з молодих людей, читаючи про Дядю Стьопу міліціонера зі шкільної програми, або дивлячись сучасні фільми про героїчних ментів, не думав: А от би і мені стати таким героїчним хлопцем. Такі люди раніше називалісьміліція.

 • . 2

  Але, щоб стати хорошим працівником правопорядку, одного бажання мало, готуватися до служби в охороні правопорядку потрібно з юних років, крім того що майбутньому поліцейському потрібно берегти своє здоров’я, не пити, не курити, такий людина повинна свої моральні та етичні якості, він повинен бути прикладом для наслідування для своїх однолітків та оточуючих людей.

 • . 3

  Бажано відвідувати розвиваючі секції різних єдиноборств, не завадить освоєння психологічних тренінгів, навчальним правильному спілкуванню з іншими людьми. Навчання в школі дуже важке. Слід так само відзначити, що система поліції включає в себе різні механізми охорони правопорядку і вимагає наявності фахівців різних напрямків, таких як фахівцям з електронної системи охорони, психологів і так далі. Що ж потрібно зробити, з чого потрібно почати громадянину своєї країни побажав захищати своє місто від поганих людей? Щоб почати роботу в поліції потрібно мати профільну освіту. Найпростіший спосіб, після школи вступити до Вищої школи міліції, після закінчення, якій можна відразу ж починати працювати в органах внутрішніх справ.

 • . 4

  Порядок прийому в школу міліції відбувається на основі конкурсного відбору. Перевагу при вступі до школи міліції віддається юнакам закінчили 9 класів загальноосвітньої школи та придатні за станом здоров’я до навчання в навчальних закладах МВС РФ, а так само які виявили своє бажання в майбутньому проходити службу в органах внутрішніх справ. Школа міліції вибирає кандидатів дуже ретельно. Кандидат повинен подати заяву на ім’я начальника школи міліції з проханням прийняти його в школу міліції. Так само в заяві повинно бути прописано згода батьків кандидата. Документи кандидата при надходження приймальною комісією направляються у відділ кадрів територіальних органів внутрішніх справ, які становлять особиста справа кандидата відповідно до вимог, що висуваються Міністерством внутрішніх справ (наказ МВС РФ № 160 — 1994 р.) Вивчають особиста справа і рекомендують або не рекомендують до зарахування. При відборі кандидатів до школи міліції проводиться психологічне тестування, в результаті якого виявляють рівень інтелектуального розвитку.

 • . 5

  Проводиться фізичний відбір кандидатів з наступних дисциплін. Для Юнаків біг 100 метрів. Результат відмінно — 3, 8, добре- 5. 0, задовільно 6. 0. Комплексна силова вправа, вправа робиться на протязі хвилини, 40 раз відмінно, 30 раз добре, 20 раз задовільно. Нормативи дані зразкові, краще їх уточнювати в самому вузі. Знадобиться скласти іспити із загальноосвітніх дисциплін, приблизно це може бути Російська мова, література, іноземна мова. Пройти медичну комісію в самому навчальному закладі, в призначені дні, ймовірно на платній основі. На комісії доведеться здати наступні аналізи і зробити дослідження: — Загальний аналіз сечі; — Загальний аналіз крові; — Аналіз крові на реакцію Вассермана; — Аналіз крові на ВІЛ; — Електрокардіограму з навантаженням; — Флюорографію; — Виписку з амбулаторної картки за останні 5 років; — Відомості про щеплення.

 • . 6

  Рішення про зарахування абітурієнта проводить комісія ретельно вивчаючи всі документи кандидата, а так само результати пройдених всіх вступних випробувань, так само кандидат проходить перевірку в органах внутрішніх справ куди направляються його документи. Відбувається остаточне рішення про зарахування кандидата до вузу. Але слід знати, що поліцейськими стають найдостойніші подібної служби люди, а так само розуміти, що в першу чергу поліцейський повинен служити народу. Остаточне ж формування особистості здатної працювати в органах правопорядку відбувається в процесі навчання, де з студентами працюють фахівці психологічно морально готуючи особистість до правильного і сумлінному служінню народу і державі. Люди, які почали своє навчання в школі міліції, буду називатися курсанти. Адже тепер вони будуть тут служити правдою і честю.

 • . 7

  Слід так само відзначити, що система поліції включає в себе різні механізми охорони правопорядку і вимагає наявності фахівців різних напрямків, таких як: адміністративна діяльність ОВС, співробітники по забезпеченню безпеки дорожнього руху, діяльність дільничного уповноваженого поліції , співробітників карного оперативного розшуку, дільничний уповноважений поліції, Психологічний контроль співробітників поліції, та інші фахівці, як широких, так і вузьких профілів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :