Як потрапити до Одеси: оптимальні маршрути

як потрапити до одеси: оптимальні маршрути

Вам знадобиться
 • Вибрати вид транспорту: літак, потяг, автомобіль
 • Купити квитки або запастися бензином і дорожньою картою
Інструкція
 • . 1

  Багато вітчизняних туристи, давно проклали маршрути до Туреччини та Єгипту, переситився заморськими пам’ятками, починають цікавитися не настільки віддаленими рекреаційними центрами. Одним з них є Одеса, місто з багатющою історією на чорноморському узбережжі. Важко переоцінити рекреаційний потенціал самої Одеси, а також прилеглих до міста морського узбережжя, пляжів, а також численних баз відпочинку, що розташувалися як у моря, так і на численних лиманах. Якщо ще кілька років тому сфера обслуговування і туристична інфраструктура в Одесі та області залишали бажати кращого, то сьогодні в цьому аспекті стався справжній прорив, що, власне, і актуалізувало питання про те, як потрапити до Одеси.

 • . 2

  Авіапереліт. Одним з найпростіших і швидких способів дістатися до «перлини біля моря» є авіапереліт. В Одесі є сертифікований міжнародний аеропорт, здатний приймати різні категорії авіалайнерів. Тут приймаються рейси з Москви, Санкт-Петербурга, Києва, Праги, Мюнхена, Риги, Стамбула та багатьох інших міст Європи та світу. Тому проблема того, як дістатися до Одеси на літаку, вирішується досить просто. Більш того, авіакомпанії пропонують своїм клієнтам квитки різних цінових категорій. Наприклад, з Києва долетіти до Одеси можна всього за годину і вельми недорого. У зв’язку з цим, одеський аеропорт відрізняється високим рівнем завантаження, особливо з весни до осені.

 • . 3

  Автопробіг. Для тих же, у кого є більше часу для подорожі, а також особистий автотранспорт, можна влаштувати своєрідний автопробіг із завершальним пунктом в Одесі. При цьому можна навіть не побоюватися «знаменитого» якості вітчизняних автодоріг, адже Одеса є одним з кінців міжнародної траси Е 95, дорожнє покриття на якій досить якісне. І все ж, вирушаючи в автоподорож, необхідно заздалегідь дізнатися, як подзвонити в Одесу, адже в дорозі може трапиться все, що завгодно. Наприклад, захочеться заїхати в Київ на екскурсію по історичних місцях або відвідати знаменитий уманський дендрологічний парк «Софіївка», розташований прямо біля траси. Телефонний код Одеси: 38048 ( 2) — двійка використовується для номерів, що складаються з 6 — ти цифр. Автомобільна поїздка по трасі Е 95, оточеній мальовничими пейзажами і безліччю сучасних центрів відпочинку для автомобілістів, може доставити справжнє туристичне задоволення.

 • . 4

  Поїздка на поїзді. Нарешті, підшукуючи альтернативні варіанти для подорожі до Одеси, можна дізнатися, як доїхати поїздом до Одеси. А це не так вже й складно, враховуючи, що одеський залізничний вокзал приймає маршрути, наступні з безлічі міст країн СНД (Москви, Санкт-Петербурга, Уфи, Челябінська, Астрахані, Мінська та ін), а також з усіх великих міст України. Сьогодні залізничні перевезення теж відрізняються досить високим рівнем комфорту і обслуговування, що робить їх вельми популярними. Який би спосіб дістатися до Одеси не вибрав турист, місто і навколишні території порадують його чудовою природою, м’яким кліматом, комфортом туристичної інфраструктури та історичними пам’ятками.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :