Як потрапити на Марс звичайній людині?

як потрапити на марс звичайному людині?

Вам знадобиться
 • Можливість
 • Марс
 • Політ
 • Колір
 • Планета
Інструкція
 • . 1

  Потрапити на Марс тепер можливо з програмою Mars One. Головна вимога — повне усвідомлення того, що на землю людина вже ніколи не повернеться. Вік учасника повинен бути від 18 років. Відбір проходитиме впродовж 2013 року. Близько 8 років проходитимуть інтенсивні тренування. Перша висадка людей запланована на 2023 рік. Питання про те, як потрапити на Марс вирішене, а от чи кожен зважитися відправитися в неймовірну подорож завдовжки в життя?

 • . 2

  Побачити і розглянути Марс можна з землі і заглянувши в телескоп. Щоб знайти цю планету потрібно знати її місце на небі і враховувати найбільш сприятливий період. Через кожні двадцять шість місяців Марс стає ближче до землі. Це періоди протистоянь. Щоб зрозуміти, як побачити Марс, потрібно визначити час. Планета Марс сходить над горизонтом після десяти годин вечора. Це яскрава зірка червоно-оранжевого відтінку.

 • . 3

  Американське космічне агенство надає всім можливість полетіти на Марс. Конкурс розпочався з листопада 2011 року і триватиме до серпня 2013 року . Учасники, які бажають опинитися на Марсі повинні мати звання бакалавра з інженерної справи, наукових дисциплін, мати досвід роботи не менше трьох років у схожих професіях. Програма Mars One виконала заповітну мрію, як полетіти на Марс і дала можливість багатьом здійснити шлях у нове життя.

 • . 4

  Вся поверхню планети Марс червонуватого кольору, тому як поверхня покрита окисом заліза і іржею. Є замерзла вода у вигляді льоду. Коли на планеті сильні бурі, то піднімається пил на кілька кілометрів і вся планета, навіть із Землі, виглядає червоною. У діаметрі Марс — шість тисяч сімсот дев’яносто сім кілометрів, набагато більше Землі. Але як виглядає Марс насправді? ! Багато хто вважає, що колір Марса, так само як і колір землі абсолютно ідентичні, і що життя на планеті існує.

 • . 5

  Свою назву планета Марс отримала на честь давньоримського бога війни. Обидва його супутника названі іменами синів бога Марса, Деймос і Фобос. Із Землі Марс можна побачити неозброєним оком. На планеті знаходиться найвища гора в системі — згаслий вулкан Олімп і найбільший каньйон — долина Маринер. Марс як планета дуже загадкова і не вивчена до кінця.

 • . 6

  Ходять розмови про можливе існування життя на Марсі. Існує багато теорій про те, що невідомі істоти живуть на планеті і не на поверхні, а під нею. Але жоден супутник і донині так і не виявив на ній сліди розумних істот, проте знайдені подоби найпростіших земних бактерій. Головна проблема життя людей на Марсі — низький тиск і сильне іонізуюче випромінювання на його поверхні.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :