Як потрапити в морську піхоту?

як потрапити в морську піхоту ?

Вам знадобиться
 • Здоров’я
 • Спортивна підготовка
 • Відмінна фізична форма
 • Зростання не нижче 170 см
Інструкція
 • . 1

  Служити в морській піхоті — мрія практично будь-якого призовника, здійснити яку вдається далеко не кожному. Це елітний підрозділ готують до несподіваного захоплення і утримування морських плацдармів, шляхом парашутного або морського десантування, а також до ведення військових дій на прибережних територіях. Що потрібно для того, щоб потрапити до лав морських піхотинців?

 • . 2

  Насамперед, потрібно запитати у військкоматі за місцем проживання, коли саме буде здійснюватися набір призовників для ВМФ, а також проконсультуватися з допризовної комісією, як потрапити в морську піхоту і чи є шанс стати членом цього елітного підрозділи. Думка комісії, насамперед, буде грунтуватися на медичній карті, так як для даного роду військ здоров’я потрібно не просто гарне, а чудове.

 • . 3

  Після цього призовнику треба буде пройти медкомісію. Слід пам’ятати, що бездоганне здоров’я — один з головних критеріїв відбору, будь-які відхилення від норми (поганий зір, зайву вагу і т. п.) для морської піхоти неможливі. Перевага віддається призовникам з формою здоров’я А 1 (рідше А 2). Також, варто враховувати, що зростання майбутнього морпеха повинен бути не нижче 170 см.

 • . 4

  Якщо медкомісія пройдена успішно, наступний крок — це написання рапорту на ім’я військового комісара з проханням зарахування до ВМФ, в якій необхідно вказати не тільки мотиви цього бажання, але також перерахувати всі свої заслуги. Тим, хто хоче знати, як потрапити в морську піхоту, варто враховувати, що більше шансів стати членом цього роду військ у тих, хто займався спортом (особливо цінуються плавання, біг, бойові мистецтва, лижний спорт, альпінізм), проходив навчання в школах ДОСААФу (парашутна і стрілецька підготовка, пірнання з аквалангом, радіосправу), має водійське або інші професійні посвідчення.

 • . 5

  Минуле майбутнього морпеха має бути бездоганно. Якщо є приводи в міліцію, кримінальні статті, позначки про вживання наркотичних чи алкогольних засобів, то шлях у ВМФ закритий назавжди. Істотну роль при зарахуванні також можуть зіграти і характеристики з місця навчання (або роботи). Так що до служби в морській піхоті потрібно готуватися заздалегідь, одного бажання — хочу стати морпіхів — мало.

 • . 6

  Тим, кому вдалося потрапити на флот, після прибуття потрібно буде пройти ще одну медкомісію. Саме тут будуть вирішувати, хто потрапить в морську піхоту, а хто буде служити у військах берегової оборони, підводних або надводних силах, в морській авіації. Не зайвим буде налагодити особистий контакт з офіцерами, які прибули набирати команду морської піхоти. Слід розповісти їм про своє бажання служити в армії саме в морській піхоті, перерахувати всі свої досягнення і рекорди. Слід пам’ятати, що у морпіхів цінуються напористість і рішучість. Якщо є можливість, то краще заздалегідь приїхати в частину морської піхоти відразу після того, як пройдена медична комісія, з усіма документами, меддовідками, характеристиками, грамотами і т. п. і домовитися про проходження у них служби. Не варто забувати, що призовний пункт — це тільки початок служби, а доводити своє право служити в морській піхоті доведеться вже безпосередньо на флоті.

 • . 7

  Залишається тільки додати, що в Росії морська піхота вперше була сформована в 1705 р., так як в ході Північної війни виникла необхідність ведення бойових дій в приморських районах. З тих пір з’єднання і частини морської піхоти неодноразово розформовувалися і знову створювалися. В даний час війська морських піхотинців знаходяться на Балтійському, Чорноморському, Північному і Тихоокеанському флотах, а також в Каспійської флотилії.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :