Як потрібно одягатися жінці до церкви?

як потрібно одягатися жінці в церква?

Вам знадобиться
 • Церква
 • Знання біблійних канонів
Інструкція
 • . 1

  Якщо вам випала нагода побувати в церкві, то зробити це потрібно правильно. Для цього ви повинні бути одягнені відповідним чином, а так само у вас має бути гідне церкви поведінку. Чоловікам в плані одягу набагато простіше, ніж жінкам, але все, ж і вони повинні дотримуватися певних правил зовнішнього вигляду. Якщо ви не знаєте, як правильно одягатися до церкви, то краще перед її відвідуванням поговоріть з людиною віруючою і часто бувають в церкві, з приводу вашого зовнішнього вигляду.

 • . 2

  Що стосується чоловіків, то на них повинні бути одягнені штани або темні строгі джинси і сорочка або спокійних кольорів футболка. Не можна з’являтися в шортах або бриджах. Було сказано, що якщо ви підете до церкви в джинсах, то вони повинні бути строгими, це означає, що не повинно бути ні якої звисає матні, і розрізів. Сорочка повинна бути спокійних тонів, якщо ж ви надягнете сорочку в гавайському стилі, то це буде по украй мірі нешанобливо і непристойно.

 • . 3

  Якщо ви не знаєте, як одягатися жінці до церкви, то існують певні правила. Жінка не повинна перебувати в церкві в міні спідниці, довжина спідниці, повинна бути нижче коліна. Не рекомендується надягати штани і джинси і тим більше шорти і капрі.

 • . 4

  Коли ви йдете до церкви, не потрібно одягатися як на торжество, тому шикарні і дорогий костюм, краще відкласти, для іншого відповідного випадку. Якщо ви не знаєте, як потрібно одягатися до церкви, то запам’ятайте одне важливе і головне правило, голова жінки повинна бути покрита, це так само стосується плечей і рук жінки.

 • . 5

  Оптимальним нарядом для відвідування церкви жінки, є довга спідниця в підлогу, або спідниця довгою нижче коліна, і сорочка або кофта з довгим рукавом. Варто уникати яскравих і зухвалих забарвлень, а так само глибоких вирізів.

 • . 6

  Збираючись до церкви жінці не бажано користуватися декоративною косметикою, або, принаймні, зменшити її кількість на обличчі. Не можна фарбувати губи, особливо якщо ви плануєте помолитися перед іконою і поцілувати її, так як це образа і для служителів церкви і для самої ікони.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :