Як потрібно поливати орхідею на дачній ділянці?

як потрібно поливати орхідею на дачній ділянці?

Вам знадобиться
 • Квітковий горщик
 • Вода
 • Орхідея
Інструкція
 • . 1

  Орхідеї, на відміну від звичайних кімнатних квітів, вимагають особливого догляду і умов утримання. Для них дуже важливе дотримання температурного режиму, тривалість світлового дня не менше 12 годин, підвищена вологість повітря, і звичайно ж правильний полив. Часто недосвідчені квітникарі стикаються з тим, що здорове, красиве рослина гине за лічені дні. У більшості випадків так відбувається тому, що вони не знають, як потрібно поливати орхідею. Найголовніше — правильно визначити час поливу. Він проводиться після повного висихання субстрату. Це легко зрозуміти, взявши в руки горщик — він повинен бути дуже легким.

 • . 2

  Пересушене грунт можна визначити по злегка зморщеним псевдобульби або листя рослини. Ще одне непорушне правило для новачків — рослина краще пересушити, ніж занадто сильно полити, тоді не доведеться думати, як зберегти орхідею не допустивши загнивання коренів. При низькій вологості повітря, крім поливу, рекомендується регулярне обприскування. Існує кілька методик поливу орхідей. Практично всі види цих квітів прекрасно реагують на полив душем або за допомогою лійки. Також гарний спосіб, при якому горщики з рослинами повністю занурюють у воду. Після поливу потрібно щоб вся вода стекла, її застій може привести до загнивання коренів.

 • . 3

  Якщо знати, як взяти відросток у орхідей, або правильно розділити кореневище їх можна розмножити, а для вкорінення використовувати вентильовані Орхідаріум. Для поливу молодих і дорослих екземплярів слід використовувати м’яку воду кімнатної температури, зібрана дощова вода теж стане хорошим варіантом. Воду з-під крана потрібно відстояти, а краще на половину розвести дистильованою водою, адже надлишок солей в субстраті може привести до втрати коренів. Знаючи, як зробити тепличку для орхідеї, хворі рослини можна спробувати реанімувати. Захистом від солей може стати шар сфагнуму у верхній частині горщика.

 • . 4

  Найкращим часом для поливу орхідей вважається ранок, так як саме в денний час волога найбільш активно вбирається корінням. Після процедури поливу необхідно уважно перевірити, чи не залишилася вода між листочками або в серцевині, і видалити її за допомогою паперової серветки. Перед тим, як удобрювати орхідею, її обов’язково потрібно полити, сухий субстрат може призвести до опіку коренів і загибелі рослини. Сама процедура добрива схожа з поливом. Кореневе добриво виробляють, занурюючи горщик з квіткою у водний розчин добрива потрібної концентрації, а листове — шляхом обприскування листя і зовнішніх коренів. Правильний, а головне своєчасний полив і добриво — запорука довговічності і рясного цвітіння орхідей.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :