Як повернути браковану взуття в магазин?

як повернути браковану взуття в магазин?

Вам знадобиться
 • Бракована пара взуття
 • Чек
 • Коробка
 • Впевненість
Інструкція
 • . 1

  Багато покупців, які не знають своїх законних прав, просто викидають таку пару взуття і відправляються в магазин за новою. Правда, найчастіше вже в інший магазин. Насправді, браковану взуття легко повернути продавцеві, отримавши назад її повну вартість, крім того, вибачення співробітників магазина і, можливо, навіть хорошу знижку на наступні покупки. Як повернути браковану взуття в магазин, детально розказано далі.

 • . 2

  Щоб з поверненням не було ніяких проблем, дуже важливо зберегти протягом усього сезону коробку з-під нової пари взуття і чек з гарантійним талоном. Тим більше що в сучасних магазинах на кожну пару туфель, чобіт, черевик і іншої взуття дається 30-денна гарантія. А у деяких виробників передбачена і ще більш тривала гарантія. У деяких випадках вона становить 60 днів. А ось, як повернути взуття без чека назад в магазин, знає ще менша кількість покупців. Насправді, це теж можливо, потрібно лише взяти з собою свідків, які підтвердять факт покупки взуття в даному магазині.

 • . 3

  Якщо ж чек зберігся, то за справедливістю можна вирушати і на самоті. Отже, як здати взуття з браком назад? Дуже просто. Досить продемонструвати співробітникам магазину, в якому місці на взуття був виявлений брак, пред’явити чек і коробку від покупки і вибрати варіант відшкодування грошових коштів. Як правило, продавець пропонує покупцеві або взяти гроші за бракований товар готівкою, або вибрати в магазині нову пару взуття.

 • . 4

  Як поміняти взуття з браком на нову пару, співробітники магазину розкажуть покупцеві на місці. До речі, часто в такому випадку від покупця навіть не потрібно доплата за більш дорогу пару взуття. Ця різниця стає для нього компенсацією за доставлені незручності. Правда, не завжди все проходить так гладко. У деяких випадках власник магазину вимагає відправити браковану пару взуття на спеціальну експертизу, яка з’ясовує, чи був насправді у взутті шлюб або покупець просто неправильно її носив. До речі, в разі вини покупця йому доведеться самому оплатити експертизу.

 • . 5

  Багатьох покупців цікавить питання, пов’язане з тим, як повернути ношений взуття. Помітити в новій парі взуття шлюб можна тільки в процесі її шкарпетки. На це може знадобитися від кількох днів до кількох тижнів. Тому взуття, природно, вже не буде ідеально новою. Це не повинно бентежити покупця. Здати її назад все одно можна. Щоб не доставляти співробітникам магазину дискомфорту, досить просто ретельно помити і почистити браковану взуття, перш ніж повертати її назад.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :