Як повернути чоловіка: поради психолога

як повернути чоловіка: поради психолога

Вам знадобиться
 • Аналіз ситуації
 • Психолог
 • Зміни
 • Відверта розмова
Інструкція
 • . 1

  Аналіз ситуації. Коли гнів і образа на який пішов чоловіка проходять, розум прояснюється і з’являється бажання його повернути. А адже це не завжди легко зробити, але якщо боротися за своє щастя до кінця, то можна досягти своєї мети. У першу чергу слід проаналізувати ситуацію і зрозуміти, що призвело до розриву. Звичайно, якщо причиною виявилася інша жінка, то чоловіка повернути буде дуже складно, але коли яблуком розбрату є поведінка і ревнощі дружини, то в цьому випадку шлюб ще можна буде врятувати. Досить буде переглянути свої вчинки, змінитися саме на емоційному рівні, і тоді чоловік, помітивши зміну, повернеться додому.

 • . 2

  Психолог. Розмірковуючи над тим як повернути чоловіка, поради психолога в цій справі будуть як не можна, до речі, тому опинившись у такій ситуації потрібно звернутися до нього і все чесно розповісти. Якщо є можливість, то слід запросити на зустріч ще й чоловіка, щоб психолог зміг вислухати дві сторони і дати вірну пораду. Але якщо ж, чоловік не хоче навіть чути про це, тоді доведеться ходити однієї, але так справжню причину розставання буде знайти важче. Якщо виконувати всі рекомендації фахівця, можна домогтися гарних результатів, але чекати їх уб’ю ж, не слід, оскільки чоловік повинен переосмислити сформовану ситуацію і прийняти рішення продовжити відносини з дружиною.

 • . 3

  Причина. За статистикою самими задаються питаннями є, як повернути чоловіка і як кинути курити. Поради, що даються в цих випадках досить схожі, оскільки і в першому і в другому випадку потрібно встановити причину ситуації, що склалася, тільки після цього можна буде робити якісь дії. Важливо, щоб людина визнала свою помилку, розкаявся у своїх діях і погодився, щоб йому допомогли. Буває так, що чоловік після довгих умовлянь і клятв, що все буде по-іншому, повертається до дружини, але щастя триває не довго, через тиждень-місяць, все ставати по-старому, і життя подружжя перетворюється на пекло. У цьому випадку потрібно пообіцяти собі, що все буде по-новому і дотримуватися цього, тільки тоді чоловік не піде.

 • . 4

  Зміни. Нерідко жінки у спробах повернути чоловіка, задаються питанням про те, як стати стервою, поради з даного питання вони читають в інтернеті, модних журналах, але це не завжди правильний шлях. Якщо потрібно, щоб чоловік повернувся в сім’ю, потрібно змінитися, але для цього зовсім не потрібно ставати стервом, досить просто поміняти зачіску, імідж, додавши в нього дещицю зухвалості. Так чоловік побачить нової людини, але також буде пам’ятати про доброту і щирості своєї дружини, оскільки саме ці риси характеру і подобалися йому, і їх не потрібно змінювати.

 • . 5

  Відверта розмова. Поради як повернути коханого можуть бути різними, але можна не хитрувати, просто зустрітися з чоловіком і поговорити з ним по душах, і в ході розмови щиро попросити прощення. Він, безумовно, оцінить такий жест, неодмінно захоче повернути відносини, головне дати йому час на переосмислення події. У кожної пари бувають кризи у відносинах, головне в пориві гніву не наговорити один одному образливих слів, тоді не буде потреби благати улюбленого повернутися назад у сім’ю.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :