Як повернути дівчину: магія відносин

як повернути дівчину: магія відносин

Вам знадобиться
 • Фото улюбленої
 • Дві свічки
 • Пелюстки троянди
 • Апельсинове масло
 • Фольга золотистого кольору
Інструкція
 • . 1

  Що робити, якщо улюблена пішла? Можна страждати нескінченно, марнувати життя, відправиться на інший кінець світу в спробі втекти від своїх почуттів або, як говоритися, зробити спробу взяти бика за роги і спробувати скористатися одним із способів, як повернути дівчину. Магія в цьому випадку стане відмінним виходом із ситуації. Правда, для того, щоб домогтися возз’єднання таким чином, варто для початку повірити в дієвість всіляких змов і ритуалів. Інакше за справу краще і не братися.

 • . 2

  Обряд проводиться вночі у відокремленому місці. Це дуже важливо. Чи цікавить людини питання про те, як повернути дівчину або як продати за допомогою магії будинок, машину і так далі, нічого з цього не вийде, якщо проведення обряду буде раз у раз порушуватися сторонніми втручаннями. Перед тим, як звертатися до магії, рекомендується з’ясувати причину, по якій відбувся розрив. Можливо, є сенс задуматися про те, як налагодити своє фінансове становище або як схуднути за допомогою магії, щоб повернути кохану. Хто знає, може саме зайву вагу свого обранця або нестабільність в грошовому плані змусила дівчину поставити крапку у відносинах.

 • . 3

  Для початку необхідно взяти свічки і рясно змастити їх апельсиновим маслом. Фото покласти на тверду горизонтальну поверхню, всипати зверху пелюстки троянд, а праворуч і ліворуч поставити по свічці. На одній з них попередньо пишеться ім’я чоловіка, який хоче повернути свою пасію, на іншій — ім’я цієї дівчини. Далі свічки запалюються, і читається замовляння дев’ять разів поспіль. По завершенні ритуалу буде незайвим зайнятися тим, як позбутися боргів, магія і в цьому випадку всесильна. Вступати в нові відносини краще без фінансових зобов’язань. Залишки свічок скручуються один з одним, кладуться на фото, загортаються в фольгу і ховаються в яке або затишне місце.

 • . 4

  А ось і змова: «Як тільки ніч стане яскравим днем, ми з моєю коханою (ім’я) знову будемо вдвох. Дві свічки з’єднуються, і наші долі знову об’єднуються. Назавжди! Амінь! ». Головне, що б дівчину саму не цікавила магія, як стати відьмою — цим питанням спантеличено чимало сучасних представниць прекрасної статі. Де гарантія в цьому випадку, що вона не встигла поставити собі оберіг? Ритуал тоді доведеться повторювати знову. А при відсутності результату, спробувати більш складний і небезпечний спосіб вирішення проблеми, що склалася: пряме звернення за допомогою до представників потойбічного світу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :