Як повернути дівчину, використовуючи пікап?

як повернути дівчину, використовуючи пікап?

Вам знадобиться
 • Знання основних правил пікапа
 • Чарівність
 • Вільний час
Інструкція
 • . 1

  Як повернути дівчину, використовуючи пікап? Спочатку слово «пікап» означало знайомство з представницями прекрасної статі заради спокушання. Тоді пікапом цікавилися тільки чоловіки. Зараз це поняття позначає ціле окремий рух. З’явилися тренери пікапа і школи, в яких представників обох статей навчають мистецтву спокушання. А чи можна за допомогою пікапа повернути до себе кохану дівчину? Однозначно, так. Як повернути дівчину, пікап-поради, далі.

 • . 2

  Головна відмінність будь-якого пікапера від інших чоловіків — це увага до жінок і вміння чітко зрозуміти, що їм подобається. Саме на ці моменти і слід звернути свою увагу, плануючи повернути дівчину. Як правило, багато сварки і розставання трапляються внаслідок того, що чоловік мало уваги приділяє своїй партнерці. Виправивши це, можна змінити всю ситуацію. До речі, сучасні посібники з мистецтва спокушання дають поради не тільки чоловікам, але і розповідають, як навчитися пікапу дівчині. Правда, серед жінок пікап досі все ще менш поширений. Висловити свою увагу і турботу дівчині дуже легко. Досить зауважити і повалити її нове плаття, зробити доречний комплімент, запам’ятати, який фільм вона хотіла подивитися або яку книгу прочитати і зробити їй відповідний подарунок.

 • . 3

  Ще одна якість, яким володіє кожен професійний пікапер — це впевненість у собі. Коли вчить пікап, як спокусити чоловіка, ця наука розповідає, що дівчині в першу чергу потрібно бути впевненою в собі і своїх силах. Це ж стосується і представників сильної статі. Щоб повернути дівчину, необхідно продемонструвати їй, що чоловік знає собі ціну і при цьому хоче бачити поруч з собою тільки її одну. А як опанувати пікапом досконало, можна дізнатися в спеціальних школах або на тематичних сайтах.

 • . 4

  Ще один прийом пікаперів, який допомагає зацікавити будь-яку жінку і повернути до себе кохану, це змусити її ревнувати і показати, що навколо чоловіка крутяться інші представниці прекрасної статі. Це сколихне в жінці почуття, вколе її самолюбство і змусить по-новому поглянути на свого знайомого. Всі ці поради підкажуть чоловікові, як стати гуру пікапа швидко і легко, а також як повернути до себе кохану дівчину. Що цікаво, якщо правильно скласти план по поверненню жінки, враховуючи хитрості пікапа, то встояти не зможе ні одна представниця прекрасної статі, якою б гордою і незалежною вона не була.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :