Як повернути колишню пристрасть: 5 способів

як повернути колишню пристрасть: 5 способів

Вам знадобиться
 • Бажання
 • Хитрість
 • Вигадка
Інструкція
 • . 1

  Найчастіше пристрасть у тривалих відносинах вщухає, а часом і зовсім пропадає. Але і психологи, і сексологи одноголосно говорять про те, що цього не можна допускати. Також вони твердять і про те, що не тільки кожна жінка, але і чоловіки повинні знати про те, як повернути колишню пристрасть. На даний момент часу виділяють 5 основних способів повернення колишньої пристрасті у відносини.

 • . 2

  Перший спосіб для багатьох може здатися банальним, однак, можливо, саме завдяки своїй простоті він і є найдієвішим. Все що потрібно, це просто змінити обстановку і проявити трохи вигадки. Наприклад, можна зняти номер в готелі, влаштувати там вечерю при свічках, але зробити це так, щоб друга половинка ні про що не здогадувалася. Просто потрібно призначити їй несподіване побачення. Але для того щоб все вдалося, необхідно знати і про те, як показати пристрасть.

 • . 3

  Другий спосіб полягає в наданні незвичайного і зовсім несподіваного уваги своєму партнеру. Така увага увазі несподівані ласки, поцілунки і навіть анальний секс. За словами багатьох жінок, несподіваний поцілунок або «ненавмисне» дотик до ерогенною зоні партнера пробуджує пристрасть не тільки швидко, але і надовго. До речі, задаючись питанням, як викликати пристрасть чоловіка, більшість дам знайшли відповідь саме в даному способі.

 • . 4

  Третій спосіб якоюсь мірою відноситься до другого. Він полягає у визнанні партнеру в тому, що на дамі немає якоїсь інтимної деталі одягу. За словами психологів, він підходь для пар, у яких пристрасть тільки почала вщухати. Ще одним способом того, як відновити пристрасть, є спільне купання. При чому воно може бути як удома, так і на природі. У даному випадку слід дотримуватися два простих правила: купатися потрібно голяка, під час водних процедур потрібно обов’язково ніжно торкатися один одного, бажано в найнесподіваніших місцях.

 • . 5

  П’ятий спосіб відновлення колишньої пристрасті підходить далеко не всім, а лише самим романтичним натурам. Він полягає в уделении підвищеної уваги один одному, в маленьких подарунках і так далі. Проте варто розуміти, що ці способи підходять лише тоді, коли вщухає дійсно пристрасть, а не любов. Тому для того щоб правильно вибрати конкретний спосіб, необхідно знати про те, як відрізнити любов від пристрасті.

 • . 6

  За словами сексологів, та й психологів, відрізняти ці два почуття один від одного складно. Однак, їх головна відмінність полягає в інтенсивності і прояві почуттів. Пристрасть є більш емоційним почуттям, та й до того ж саме їй притаманне рясне статевий потяг. Саме тому дуже важливо завжди підтримувати певний її накал і не давати йому зникнути.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :