Як повернути нюх після гаймориту?

як повернути нюх після гаймориту ?

Вам знадобиться
 • Річковий пісок
 • Сіль
 • Полотняний мішечок
 • Мідна монета
Інструкція
 • . 1

  Внаслідок різних хвороб, у тому числі після довгого запалення носових пазух (синусит, гайморит) нюх може покинути свого господаря. У таких випадках краще, звичайно, відразу звернутися до лікаря, пройти курс лікування антибіотиками, або виконати спеціальну чистку носових пазух в умовах стаціонару. Можливо, причиною втрати такого важливого почуття стала алергічна реакція, що необхідно буде з’ясувати за допомогою аналізів. Крім цього, безумовно, завжди є засоби, що дозволяють як повернути нюх самостійно. Зробити це можна, в першу чергу, вправами. Для цього потрібно напружувати і розслабляти м’язи носа протягом 10-ти хвилин щодня.

 • . 2

  У практиках йоги також є рецепт повернення нюху. Потрібно просто втягувати носом теплу підсолену воду, закриваючи праву і ліву ніздрю по черзі. Вода при цьому повинна неодмінно потрапити в горло, після чого її потрібно виплюнути. Ще один безпечний спосіб — змішати річковий пісок з сіллю і підігріти цю натуральну суміш на сковороді до 50-ти градусів. Після пересипати в полотняний мішечок і прогрівати з його допомогою перенісся по 15 хвилин, 10 раз на день як відновити нюх можна і за допомогою лимонного соку: його потрібно додати по 10 крапель в киплячу воду і довести до 50-ти градусної температури.

 • . 3

  Над утворився паром слід дихати: чергуючи ніздрі, по 5 хвилин відводячи на кожну. Проробляти це треба 10 раз на день. Є й такий дивний метод: рублеву монету змастити медом і покласти в центр спинки носа, після чого прикріпити до шкіри пластиром. Так слід залишати її щодня на півгодини. Можна взяти стару монету з міді, що вважається більш ефективним. Досить 15-ти таких сеансів. Іноді проблема ускладнюється тим, що потрібно одночасно як повернути нюх і смак. Проблеми з нюхом іноді проявляються у відчутті втрати смаку їжі. Смакові цибулини теж можуть постраждати, але буває це у випадках більш рідкісних, наприклад, при вушних інфекціях, або грибку на поверхні язика. Втрата смаку може стати і наслідком анемії — нестачі в організмі дуже важливого для нього заліза. Сюди ж можна зарахувати вітамін В- 12, цинк та фолієву кислоту.

 • . 4

  Негативно діє на смакові цибулини процес куріння, на що варто теж звернути увагу. Існують поради і з приводу того, як загострити нюх. Для початку можна збільшити кількість спецій у їжі. Після не шкідливі виявиться перевірка зубів у стоматолога. Відмінною допомогою було б позбавлення від звички палити, а також збалансувати кількість вітамінів в щоденному раціоні. Слід стежити і за гігієною порожнини рота, де може з’явитися інфекція. Негативний вплив можуть чинити на неї антибіотики. Тоді радять полоскати рот розчином солі. Найчастіше ж втрата нюху пов’язана з найпростішим нежиттю.

 • . 5

  Як повернути нюх при нежиті слід використовувати протизапальні та суживающие судини спреї та мазі. Їх, однак, повинен призначити лікар. Самостійно можна робити інгаляції з ароматичними маслами. Одночасно з цим можна гріти ноги в тазу з гарячою водою, що посилить ефективність. При цьому, після пропарювання радять намазати п’яти йодом, надівши бавовняні, а зверху — вовняні шкарпетки. Крім того, слід спробувати вдихати малоприємний, але корисний дим від спаленого лушпиння цибулі, або часнику — кращих друзів нашого носа.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :