Як повернути нюх при нежиті народними методами?

як повернути нюх при нежиті народними методами?

Вам знадобиться
 • Полин
 • Ромашка
 • М’ята
 • Конвалія
 • Кмин
Інструкція
 • . 1

  Нерідко зустрічається втрата нюху або різні порушення його функції. Багатьох цікавить питання, як повернути нюх. Види розладів нюху. — Зниження чутливості до запахів (гіпосмія). — Повна відсутність нюху (аносмия). Пропадає апетит, виникають депресії, що призводить до виснаження і авітамінозу. Значною мірою знижується сексуальний потяг, так як виникають труднощі з вибором партнера. — Надчутливість нюх (гиперосмия). Результатом може бути голодування, ожиріння або нудота. — Сприйняття в збоченій формі (дізосмія). Щоб дати відповідь на питання про те, як повернути нюх і смак, треба знати причину його втрати. Нюх знижується через те, що повітря разом з пахучими речовинами під час подиху не може досягти зони нюху.

 • . 2

  Як відновити нюх — традиційно лікування зводиться до усунення різного роду механічних перешкод, та забезпечення вільного доступу повітря. Щоб досягти максимального ефекту у відновленні нюху, необхідно повністю позбутися хвороби послужила основною причиною. Взагалі, як таких ефективних способів по відновленню нюху немає. Застосовуючи ж народні засоби, досягають деякого поліпшення стану при зниженні чутливості нюху (хронічному нежиті) незначною мірою. Ось деякі з них, які служать відповіддю на питання, як повернути нюх при нежиті.

 • . 3

  Необхідно придбати у висушеному вигляді квітки ромашки, траву м’яти, конвалія, листя майорану, насіння кмину простого. Все це змішати і розтерти. Утворився порошок вдихати кілька разів на день. Крім того, цей збір застосовують в інгаляціях. Для цього заливають 2 ст. ложки цього збору 2-ма склянками кип’яченої водички. Ставлять на вогонь і кип’ятять 10 хвилин. 15 хвилин треба подихати виділяється парою. У стаканчик води, додають лимонний сік ( 10 — 13 крапель) і лавандова або м’ятна олія ( 2 краплі). Все це вливають в емальований посуд, ставлять на вогонь, доводять до кипіння і дихають парами почергово кожною ніздрею близько п’яти хвилин. Необхідно пройти десять щоденних процедур (або 1 раз на два дні).

 • . 4

  Добре допомагають інгаляції з маслом ялиці, евкаліпта і розмарину, які окремо додають по 2 краплі або 1-й краплі, якщо в суміші. Непоганим ефектом в лікуванні тривалого нежитю володіє масло базиліка, краплі якого наносять на серветку. Взяти висушену полин, трохи часниковою і цибулиння запалити і вдихати по 2 — 3 рази на день протягом 5 — 7 хвилин. 5. Турунди (палички з ватними тампонами) з прополісу: 1 ч. ложку розтерти з 50-ма грамами вершкового масла і тримати 2 години на водяній бані.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :