Як повернути передоплату за товар?

як повернути передоплату за товар ?

Вам знадобиться
 • Квитанція
 • Договір
 • Знання
Інструкція
 • . 1

  Віддавши продавцеві передоплату за товар, слід укласти з ним договір з приводу того, що було зроблено передоплату за товар. У цьому випадку повернути гроші не складе ніяких труднощів. У тому випадку якщо немає реальної можливості скласти такий договір, то потрібно попросити у продавця, хоча б квитанцію, в якій він повинен вказати в який термін він зобов’язується доставити товар.

 • . 2

  До продавця слід звернутися в зазначений у договорі про постачання термін, для того щоб отримати свій товар. У тому випадку, якщо товару не виявиться, необхідно зажадати повернути назад сплачені гроші. У тому випадку, якщо при вирішенні питання як повернути товар, продавець все ж умовить покупця почекати, то потрібно скласти ще один договір, де будуть прописані нові терміни поставки або дати нову квитанцію.

 • . 3

  Якщо повернути гроші за передоплату не хочуть, то покупець висловлює свої вимоги у письмовій формі. У цій заяві потрібно вказати, з якого моменту пройшла прострочення. Це важливо, оскільки можна нарахувати ще й пеню. Якщо в результаті несвоєчасної доставки товару покупець зазнав збитків, то в заяві потрібно вказати і це. При вирішенні проблеми як повернути передоплату за товар, можна буде наполягти і на тому, щоб повернули принесені збитки.

 • . 4

  Бажано щоб заяву, в якій викладаються всі невдоволення, підписав сам директор. Писати їх слід у двох примірниках, щоб один можна було залишити у себе. На ньому постачальник повинен обов’язково ставити підпис і дату, коли скарга надійшла. У тому випадку, якщо постачальник не збирається повертати сплачені гроші, а також, якщо не йде на контакт, то в даному випадку можна звернутися суд. Суду потрібні будуть всі докази того, що покупець дійсно вніс гроші, а товару немає.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :