Як повернути пристрасть чоловіка: допомога сексолога

як повернути пристрасть чоловіка: допомога сексолога

Вам знадобиться
 • Масаж
 • Зовнішність
 • Флірт
 • Атмосфера
Інструкція
 • . 1

  Протягом деякого часу після весілля молодята, як правило, і не думають про те, що насіннєва життя — це важливе і не завжди легке випробування. Протягом сімейного життя пара щось знаходить, але щось і втрачає. Іноді втратити можна пристрасть, вона просто ховається за передбачуваністю і одноманітністю відносин. Як повернути пристрасть чоловіка? Необхідно внести в життя різноманітність.

 • . 2

  Для початку, необхідно подивитися з боку на себе. Наскільки змінилася дружина з того часу, коли вона разом зі своїм чоловіком вступила в спільне життя. Можливо, що жінка щось десь упустила у своїй зовнішності і через це зникла і колишня пристрасть чоловіка. Жінка повинна подобатися своєму чоловікові. Необхідно завжди виглядати стильно, красиво і модно, постійно стежити за собою. Не потрібно думати, як боротися з пристрастями чоловіка, з його неувагою і холодність. Потрібно думати, як боротися з собою і змінювати себе для нього.

 • . 3

  Часто трапляється так, що чоловік і дружина люблять проводити свій вільний час з друзями або ж перебувають постійно в суспільстві дітей. Це дуже добре, але у двох закоханих має бути своє інтимне час. Тільки для них двох. Необхідно знаходити такий час, щоб спокійно лежати в ліжку, спілкуватися, пестити одне одного і мати можливість віддатися один одному повністю і без залишку, а не займатися швидким сексом, поки дитина приймає душ. Ви — чоловік і дружина, тому не треба постійно думати про те, як позбавитися від пристрастей. Треба віддатися своїй пристрасті.

 • . 4

  Дуже важливо, щоб порушити в чоловіка колишню пристрасть, згадувати, які стосунки у вас були коли. Намагатися згадати атмосферу і почуття, які долали на першому побачення. Дуже ефективно піти в те кафе або в той парк, в яких проходили пристрасні побачення двох закоханих ще до весілля. З чоловіком необхідно фліртувати і намагатися спокусити свого чоловіка заново. Це допоможе в тому, як повернути пристрасть у відносинах. Дуже корисно для пари, яка довгий час разом, спільний перегляд порнофільму: таке кіно збуджує чоловіків.

 • . 5

  Відмінний спосіб, як пробудити пристрасть — це масаж. Не обов’язково робити професійний еротичний масаж. Досить буде ніжних взаємних дотиків і погладжувань, які пробудять інтимні бажання. У справу можна пустити також ароматичні масла або крему. Нехай спочатку чоловік відчує розслаблення, а далі можна діяти за заздалегідь продуманим сценарієм. Пристрасть обов’язково повернеться, головне — дуже сильно цього захотіти і постаратися зробити по максимуму.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :