Як повернути романтику у відносини?

як повернути романтику у відносини?

Вам знадобиться
 • Друга половинка
 • Матеріальні засоби
 • Свічки
 • Номер в готелі
 • Любов
 • Бажання
Інструкція
 • . 1

  Як правило, першими за романтикою нудьгувати починають жінки. Чоловіки, в силу своєї природи, досить спокійно переживають подібні зміни у стосунках. Тому для початку вам необхідно заручитися підтримкою свого дорогоцінного чоловіка. Якщо ваш благовірний сприймає подібні пропозиції без ентузіазму, у вас ще є можливість його пробудити. Спробуйте першим почати цю нову гру. Але якщо ви помітили, що зміна способу життя викликає у вашого чоловіка напади агресії, злоби, роздратування, то краще залишити спроби і повернутися до звичного розпорядку дня.

 • . 2

  Будемо вважати, що ваша друга половинка дала вам зелене світло. Тепер настав час для нестримного шопінгу. Обговоріть зі своїм улюбленим кошторис витрат і зі спокійною душею відправляйтеся в найближчий торговий центр. Необхідно купити свічки, красиве нижню білизну, шампанське, полуницю, вершки та багато іншого для незабутнього романтичної вечері при свічках. Ви можете розділити обов’язки порівну, або нехай один з вас візьме відповідальність на себе. Прикрасьте кімнату, запаліть свічки, приготуйте смачну вечерю або просто розставте у вазочках фрукти. Візьміть за правило влаштовувати такі вечори не рідше одного разу на тиждень. Можна навіть зробити так, що, припустимо, в цю п’ятницю організатором вечора є тільки ви, а в наступну — ваш благовірний. Тільки не обговорюйте в такі моменти покупку пральної машини або виплати по іпотеці. Відкиньте побутові проблеми. Говоріть тільки про себе, свої стосунки, про почуття та мрії.

 • . 3

  Але не варто обмежувати свій простір тільки чотирма стінами. Тим більше, дуже часто з сімейними парами в квартирі проживають мами, тата, та й бабусі з дідусями. У такому випадку організувати вечір пристрасті досить скрутно. Тому тим парам, які хочуть повернути романтику, варто згадати й воскресити своє минуле. Перегляд фільмів у кінотеатрах, відвідування ресторанів (як на першому побаченні), та й просто прогулянки по нічному місту внесуть різноманітність у ваші стосунки і повернуть частинку втраченої романтики.

 • . 4

  Але, а що робити тим парам, які стали щасливими батьками? Тут варто згадати про дбайливих бабусь і дідусів. Безумовно, про дорослих необхідно пам’ятати завжди, але в цей момент не забороняється бути трохи корисливим. Попросіть маму чи подругу на час посидіти з вашою дитиною. А самі зніміть номер в хорошому готелі. Нехай всього на один день, але цей день буде повністю вашим. Уявіть, що ви отримали продовження медового місяця. У цей день поводьтеся так, немов ви молодята. Відправляйтеся в парк відпочинку і катайтеся на каруселях, або просто не вставайте з ліжка протягом 24 годин. Головне, робіть все те, що хочеться.

 • . 5

  А якщо дитина достатньо доросла, залиште його вдома з бабусею на тиждень, а самі вирушайте в романтичну подорож. Попросіть менеджерів турагентства вибрати для вас найцікавіший тур. Нові враження, красиві міста і країни, прекрасна навколишня обстановка подарують вам незабутні емоції. Тільки постарайтеся в цей момент не згадувати про домашні проблеми. Якщо залишити дитину, важливу роботу або інші справи вам не дозволяє совість, навіть не будуйте перед собою ілюзій. Інакше весь відпустка буде зіпсований. Тим більше що повернути романтику вашим відносинам можна і іншими способами.

 • . 6

  А чому б вам не запросити самої вашого благовірного на побачення? Безумовно, в наш вік такі вчинки з боку жінки все ще викликають подив, але насправді вже давно «слабкою» половині людства доводиться виконувати за чоловіків їх роботу. Але якщо ви все-таки дотримуєтеся тієї думки, що влаштовувати побачення зобов’язані чоловіки, натякніть йому про це. Важливо, щоб таке пропозиція виявилася для вас приємним сюрпризом. Але в той же самий час чоловік повинен дати вам час на збори. Адже, як усім давно вже відомо, жінці необхідно як мінімум 2 години для того, щоб злегка підправити макіяж і трохи укласти волосся.

 • . 7

  Якщо всі способи вже були перепробувані, обов’язково зверніться за допомогою до інтернету. На сайтах і на форумах приведено величезну кількість цікавих пропозицій, які допоможуть вам повернути любові колишню романтику. Припустимо, деякі сміливці пропонують влаштувати розрив відносин. Так, все вірно. Ви їдете з речами до мами, а ваш благовірний залишається вдома. Природно, все відбувається за обопільною згодою і без сварок. Ви або повністю уникаєте один одного, або обмежуєте своє спілкування телефонними розмовами / скайп. Уявіть, що ви перебуваєте в іншій країні. І не забудьте посипати сіль на рану. Говоріть милому про те, як ви по ньому сумуєте, що постійно думаєте про нього, згадуєте його дотику, подих. Розбудіть в собі пристрасть. Як тільки відчуєте, що сил більше не залишилося, біжіть в обійми один одного і насолоджуйтеся кожною секундою спілкування. Однак не переграйте. Якщо ви «розлучитеся» на рік, цілком можливо, що одному з вас набридне такий спектакль, і він / вона піде шукати щастя і романтику на стороні.

 • . 8

  Зберігайте свої почуття, бережіть їх і дбайливо ставитеся один одному. У такому випадку вам не страшні ніякі випробування долі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :