Як повернути товар протягом 14 днів в магазин?

як повернути товар протягом 14 днів в магазин?

Вам знадобиться
 • Товар для повернення
 • Паспорт
 • Товарний чек
Інструкція
 • . 1

  Кожен громадянин нашої країни має повне законне право на те, щоб повернути товар на протязі 14 днів в магазин, де і купувався, і при цьому покупець має повне право не виправдовуватися про те, чому він це робить, головне, щоб всі правила повернення були дотримані. Цілком законно в магазині для цієї процедури можуть зажадати паспорт, а без нього покупцеві абсолютно законно відмовлять в поверненні. Найчастіше паспорт вимагають при поверненні побутової техніки, смартфона, ноутбука в спеціалізованих супермаркетах електроніки. Потрібно заповнити форму-заяву з даними покупця і після цього гроші повертаються в повному обсязі готівкою. Але якщо оплачувався даний товар платіжною карткою, то і повернення буде проводитися саме на цю карту протягом декількох днів, так що доведеться трішки почекати. Але не кожен продавець-консультант так легко погодиться оформити повернення (найчастіше це відбувається через вказівок керівництва даного магазину).

 • . 2

  Головне, чітко знати свої права і вміти їх правильно сформулювати і вказати на відповідальність за недотримання закону. Повернути товар протягом 14 днів може кожен, кому не сподобалася якість купленого товару, причина може бути різною, аж до того, що можливо колір не сподобався, або ж цей товар не підходить до інтер’єру будинку покупця , і ніхто не має права відмовити цьому покупцеві в поверненні, хіба що є на те якісь вагомі підстави і причини, наприклад, подряпини або щось схоже. Також покупець має право повернути бракований товар, але це трохи складніше, тому що можуть призначити експертизу і на це знадобиться час, тому краще відразу перед покупкою дуже ретельно перевіряти куповану техніку тощо для того, щоб уникнути неприємностей надалі.

 • . 3

  На жаль, в нинішній час не кожна людина в курсі про те, якими законними правами він володіє і знає, як повернути товар в магазин протягом 14 днів . Потрібно пам’ятати завжди одне правило — обов’язково зберігати чек від покупки, адже фактично цей чек є договором купівлі-продажу між покупцем і продавцем. При поверненні товару в магазин потрібно мати при собі відповідно повертається товар, чек на покупку цього товару і паспорт. Але якщо, припустимо, товар невеликий і з низькою вартістю (навушники, зарядний пристрій і так далі), то паспорт в такому випадку можуть і не зажадати. Товар можна як повернути з повним поверненням вартості, так і обміняти на такий же або інший подорожче (з доплатою різниці), подешевше (з поверненням різниці). Такий закон діє безумовно на користь покупця і захищає його права.

 • . 4

  Варто пам’ятати про те, що повернути товар у магазин має право особа, якій виповнилося 18 років, тобто особа повнолітня. На всякий випадок перед походом в магазин для повернення потрібно знайти і запастися номерами телефонів відповідних державних структур, щоб при необгрунтованій відмові не залишитися в тупику і відстоювати свої права далі. Це тільки допоможе покупцеві захистити і перестрахувати себе, а також зберегти своє і без того дорогоцінний час.

 • . 5

  І нарешті, варто обов’язково пам’ятати про те, що при поверненні покупець зобов’язаний повернути товар належної якості! Тобто він повинен мати такий же зовнішній вигляд як і перед покупкою, повністю справний і не пошкоджений, що не подряпаний. У будь-якому випадку цей товар ретельно перевірять перед тим, як прийняти повернення, вже в цьому сумніватися не варто. Але якщо знайдуть хоч саму найменшу подряпину на корпусі, то продавець має повне право відмовити в поверненні. Так що користуватися придбаним товаром в перші два тижні потрібно дуже акуратно, щоб уникнути непорозумінь.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :