Як повернути в магазин взуття, якщо вона натирає?

як повернути в магазин взуття , якщо вона натирає?

Вам знадобиться
 • Взуття в упаковці
 • Касовий чек
Інструкція
 • . 1

  Напевно, кожен стикався з такою неприємною ситуацією, коли нові чобітки чи туфлі, які були куплені буквально кілька днів тому, сильно тиснуть або натирають ноги, на взутті є брак. Тому багатьом буде корисно знати, Можноли повернути взуття в магазин якщо вона не підійшла і забрати гроші.

 • . 2

  Протягом 14-ти днів після здійснення покупки, за законом, можна повернути взуття або яку-небудь іншу річ, якщо товар не підійшов за фасоном, кольором , розміром або комплектації — причини можуть бути найрізноманітнішими. Головне пам’ятати про те, що поверненню підлягає тільки той товар, що не носився і має первинний вигляд. в тому випадку, якщо була куплена взуття, необхідно в ній деякий час походити по будинку, так як туфлі або кросівки, які вже носили, повернути в магазин не можливо.

 • . 3

  Багатьох цікавить питання, чи можна повернути взуття, якщо вона натирає, відповідь одна — так. Однак, тільки в тому випадку це можливо, якщо взуття не носіласьпо взуття. Наприклад, якщо дівчина купила вподобані туфельки, походила в ніхніх роботу кілька днів, а потім зрозуміла, що вони натирають, повернути їх вона несможет, так як взуття вже носилася і втратила свій первозданний вигляд.

 • . 4

  Також є шанс повернути в магазин взуття, після закінчення двох тижнів з моменту покупки, тільки в тому випадку, якщо на виріб є виробничий дефект. У цьому випадку, можна повернути взуття по гарантії, яку дає кожен виробник на свій товар. У тому випадку, якщо під час шкарпетки, наприклад, через тиждень після покупки, тріснула на дві половинки підошва або розійшовся шов, взуття можна повернути, так як це виробничий брак.

 • . 5

  Але треба бути готовими і до того, що в магазині можуть відмовитися прийняти взуття. Наприклад, якщо туфлі просто натирають, значить, був не правильно вибраний розмір, тому тут немає ніякого виробничого дефекту. Для того щоб зробити повернення, необхідно мати не тільки взуття, а й упаковку, всі фабричні ярлики, а також касовий чек, без якого повернення не буде здійснений.

 • . 6

  У магазині можна буде зробити повернення на нову модель, наприклад, іншого розміру або фасону, причому це може бути вже інша фірма. У цьому випадку враховуватиметься і різниця у вартості товару, тому можуть повернути певну частину, якщо виріб коштував дешевше або доведеться доплатити, якщо обрана взуття коштує дорожче. Також є варіант просто повернути повну вартість виробу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :