Як повернути взуття без чека в магазин?

як повернути взуття без чека в магазин?

Вам знадобиться
 • Інформація про прібретенія товар
 • Свідки
 • Письмова претензія
 • Наполегливість і незворушність
Інструкція
 • . 1

  Необхідність повернути взуття назад в магазин відбувається з причини неуважності або в результаті швидкої і необдуманої покупки. Так чи інакше робити це потрібно грамотно, грунтуючись на букві закону про захист прав споживачів. Безвихідних ситуацій, як відомо, не буває, тому існує кілька способів, як повернути взуття без чека. Якщо в статуті продавця або навіть на вивісці магазину не висить попередження про те, що товар не повертається ні в якому випадку, то можна сподіватися, що витрачені гроші повернуть. Для початку потрібно подумати про те, яким чином можна довести, що взуття була придбана саме в даній торговій точці.

 • . 2

  Є кілька варіантів: згадка назви, а також адреси магазину в будь-якому документі, що супроводжує товар: гарантійний талон, інструкція з експлуатації; фірмові знаки продавця на коробці, в яку упаковано виріб; серія взуття, номер , артикул або інша інформація про товар, яка зафіксована на ньому, а також в документах магазина; фірмова упаковка взуття, яка робить приналежність до певного продавцю очевидною; показання свідків, з якими спільно відбувалася покупка. Необхідно розташовувати якими-небудь з наведених доказів для того, щоб проблема, як здати взуття без чека, стала реально вирішуваною. Вирушаючи в магазин, потрібно мати достатній запас часу для з’ясування всіх обставин і написання претензії.

 • . 3

  Якщо ж продавець не відповідає на питання про те, як поміняти взуття, то потрібно скласти претензію на ім’я директора або власника магазину. Письмовий документ — це завжди хороша зброя в руках покупця. Слід писати претензію або роздруковувати її на принтері в двох примірниках. Один залишити у себе, а другий віднести в магазин. Причому на власному варіанті слід проставити відмітку магазина (підпис і печатка), що претензія була прийнята. Потрібно бути готовим зустріти обурення продавця і зберігати спокій і незворушність як би ситуація ні поверталася. Не потрібно піднімати скандал і люто закликати до відповідальності.

 • . 4

  При виник питанні, як повернути ношений взуття, і вже розмовляючи з продавцем з цього приводу, потрібно проявити наполегливість і твердість. Найкраще зберігати хороший і виразний тембр голосу: у ньому не повинно бути ноток невпевненості. Якщо розмова переходить в небажане русло, лайка і так далі, то не потрібно витрачати свої нерви, а просто пред’явити письмову претензію. Якщо претензію відмовляються приймати, то у будь-якого покупця в цьому випадку є право вимагати книгу скарг і написати претензію там. Добре, якщо вона міститиме багато детальної інформації — коли була куплена взуття, за якою ціною і так далі. Також претензію можна відправити поштою: її зобов’язані прийняти. У крайньому випадку завжди можна звернутися до товариства захисту прав споживачів. Отже, вирішуючи питання про те, як повернути браковану взуття без чека, потрібно підійти до проблеми серйозно і бути готовим витратити на це час.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :