Як повернути хлопця, якщо у нього є дівчина?

як повернути хлопця, якщо у нього є дівчина?

Вам знадобиться
 • Задуматися над тим-чи дійсно потрібен він / вона
 • Третій зайвий
 • Будьте готові до поразки, але вірте
Інструкція
 • . 1

  Дуже часто буває так, що люди розлучаються, а після жалкують про це. Стає зрозуміло, що розлука була помилкою, а рішення про розрив — поспішним. Особливо страждають від цього представниці слабкої статі. Вони емоційні, приймають рішення зопалу в стані образи, а осмисливши ситуацію, шкодують. Час не стоїть на місці, серце не камінь, у когось з колишніх коханих з’являється нове захоплення. Особливо важко виправити ситуацію, якщо у хлопця з’явилася нова подруга.

 • . 2

  Тепер відверту розмову про вчинені помилках не рятує ситуацію, час згаяно, а почуття відповідальності, притаманне чоловікам, не дозволяє хлопцеві просто так, не маючи на те вагомих підстав, розірвати нові відносини. І все ж, як повернути колишнього хлопця, якщо у нього є дівчина? Багато хто вдається до любовної магії і змов. Не варто цього робити. У всіх магічних ритуалах є домішка чогось темного, неприродного. Можливо, це спрацює і на підсвідомому рівні поверне вашому хлопцю колишнє потяг і пристрасть. Але найчастіше таке насильство над психікою іншої людини обертається тим, що суміш пристрасті і ворожнечі робить стосунки болісними і важкими.

 • . 3

  Постарайтеся бувати там же, де бувають вони вдвох. Намагатися налагодити зіпсовані відносини найкраще на дружній основі. Але треба забути про ревнощі. Навіть якщо її приховувати, нещирість виявить себе і відносин не вийде. Поведінка має бути рівним, підкреслено доброзичливим. Виключити демонстрації невдоволення, тим більше — скандали і істерики. Це тільки відштовхне того, хто дорожче всіх. Якщо його супутниця дурна, вульгарна, некрасива — впоратися із завданням легше. А як повернути хлопця, якщо у нього дівчина яскрава, цікава? Не варто розраховувати на перемогу, потрібно бути готовою до всього. Можливо, доведеться змиритися з тим, що він буде щасливий з іншого. Однак можна залишитися близькими друзями, а там невідомо, як повернеться життя. . .

 • . 4

  Якщо суперниця заволоділа серцем коханого, не потрібно впадати у відчай! Не зациклюйтеся на одній ідеї — як повернути парняво що б то не стало. До суперниці потрібно придивитися уважніше, краще подружитися з нею. Адже вона не винна в тому, що відносини не склалися. Чим вона привабила його? На чому грунтуються і тримаються їхні стосунки? Як їй вдається зберегти його прихильність, ніжність і повагу? Можливо, в ній є те, чого не вистачало йому в попередніх відносинах, і не завадить дечого у неї повчитися, щось перейняти. У кожному разі, повернеться хлопець чи ні, це збагатить внутрішній досвід і зробить вас краще і мудріше.

 • . 5

  Багато дівчат в такій ситуації йдуть у бік або здійснюють помилкові кроки, які лише посилюють і без того важку ситуацію. Не потрібно відступати, тим більше, якщо ви впевнені, що любите і улюблені. Відстоюйте своє право на щастя! Але пам’ятайте — в одну і ту ж річку двічі не ввійдеш. Потрібно зрозуміти: так, як раніше — не буде вже ніколи. Єдиний шлях — розвивати відносини, міняти їх, змінюватися самій. Інакше, добившись свого, можна потрапити в пастку, зробити ті ж помилки, спровокувати ті ж конфлікти, і взаємини за старим сценарієм знову приведуть до сумного результату. Самий надійний порадник, який не дозволить потрапити в трясовину взаємної ворожнечі і образ, тільки любов, у якої коротка пам’ять на все погане.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :