Як повинен сидіти піджак: 5 ознак

як повинен сидіти піджак: 5 ознак

Вам знадобиться
 • Піджак
 • Сіль
 • Нашатирний спирт
 • Спирт
Інструкція
 • . 1

  Піджак, по істині, є стильною штучкою, який захистить від холоду та вітру. При виборі піджака, потрібно звернути увагу на те, як повинен сидіти піджак? По-перше, піджак повинен бути за розміром, по-друге, підходити по фігурі, по — третє не висіти мішком, так як все це не виглядає красиво. Вибирайте піджачок з розумом, тоді він і сидіти буде ідеально і додасть привабливості, краси і стильності.

 • . 2

  Також виникає таке питання, як застібати піджак? Піджаки бувають однобортні абодвобортні, але такі піджаки слід застібати по різному. Наприклад, однобортний піджак на двох гудзиках, потрібно застібати, щоб нижній гудзик була розстебнутій. Також такі піджаки можна і тримати зовсім розстебнутими, але це можна робити або в театрі або під час їжі. Двобортні піджаки слід застібати на всі гудзики, застібають і внутрішні гудзики теж. Носити такий піджак не можна розстебнутим, так як він є більш офіційним.

 • . 3

  Піджаки вимагають догляду і дбайливого ставлення до себе. Як почистити комір піджака? Щоб почистити комір у піджака, знадобляться сіль, нашатирний спирт, або самий звичайний спирт. Також піджак можна віднести в хімчистку, щоб не мучитися. Можна скористатися таким рецептом змішати 2 — 3 столові ложки солі з нашатирем і протерти комір таким розчином. Або є інший спосіб, можна протерти воріт піджака звичайним спиртом, а потім отпарить через мокру марлю.

 • . 4

  Також зачіпається і таке питання, як почистити піджак? Для початку піджак потрібно повісити на вішалку, для того щоб його було зручно чистити. Також допоможе нашатирний спирт, сіль, сира картопля, також користуємося щітками. Комір піджак також можна відчистити і сирою картоплею, а рукава піджака добре прочистить нашатирний розчин з водою. Піджак гарненько прочищають щіткою, щоб на ньому не залишалося пилу. Ось невеликі секрети, які допоможуть відчистити запорошений і забруднений піджачок.

 • . 5

  Піджаки прекрасно поєднуються з різними деталями в одязі. Як носити піджак з джинсами? Піджак в поєднанні з джинсами виглядає ефектно і ультрамодно. Піджаки на сьогоднішній день існують різних кольорів, відтінків. Якщо раніше вони вписувалися, лише в ділове життя і були темних кольорів, то зараз можна зустріти безліч яскравих і строкатих відтінків. Наприклад, з джинсами можна одягнути яскравий піджак зеленого або синього кольору, додавши відповідні аксесуари. Якщо ж у гардеробі піджак чорного кольору, розбавити його допоможе яскрава кофточка, або блуза білого кольору, виглядає дуже красиво і елегантно.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :