Як повинна вести себе дружина з чоловіком: жіноча мудрість

як повинна вести себе дружина з чоловіком: жіноча мудрість

Вам знадобиться
 • Мудрість
 • Жіночність
 • Ніжність
 • Турбота
 • Гумор
 • Любов
Інструкція
 • . 1

  Кожна жінка хоче відчувати себе щасливою. Особливо в шлюбі. Деякі домагаються розташування чоловіка хитрістю, а деякі любов’ю і ласкою. Який же метод дієвіше? Щоб стати щасливою жінкою, дружиною, матір’ю в шлюбі, потрібно не тільки брати, але й віддавати. Причому, на плечі тендітної жінки покладена місія віддавати більше, ніж береш. Але панночкам нинішнього часу це не під силу. А даремно. У першу чергу, потрібно відчувати себе жінкою і дружиною. Бути чуттєвої, ніжної, ввічливою зі своїм чоловіком. Саме з цими якостями у сучасних дам і «напряг». 21 століття надворі. Жінки прагнуть до емансипації, будують кар’єру, а не сім’ю. На щастя, більшість чоловіків не згодні з таким станом справ і намагаються направити жінок на шлях істинний, шлях доброї жінки і матері.

 • . 2

  Як бути мудрою з чоловіком знає будь-яка жінка. Але в теорії. На практиці ж справи йдуть інакше. Ця стаття призначена для тих дівчат, хто дійсно хоче навчитися знаходити спільну мову зі своєю другою половинкою і жадає стати мудрою в любовних відносинах чоловіка і дружини. По-перше, чоловіки, в тому числі і чоловіки, котрі не люблять невизначеності. Точніше, зовсім її не переносять. Дружина повинна точно знати що вона хоче, як і коли це отримати. Чоловік може тільки допомогти їй у досягненні вже поставленої мети. Стервозность. До певного моменту чоловіків приваблює в жінках норовливість. Але не тоді, коли ця жінка — дружина. Дружина повинна співчувати, розуміти, прощати, вміти приголубити. Чоловік йде в будинок за підтримкою, а не за озлобленістю і вічним невдоволенням.

 • . 3

  Багато незаміжні жінки можуть помітити, що чоловіки вибирають собі в дружини скромниць. І ці жінки постійно дивуються, як їх, оздоблених і виряджених, просто напросто не помічають. Все це тому, що з часом чоловік розуміє, що нічні клуби і гулянки пора змінити тихим сімейним вечерею. Мудра дружина повинна вміти тримати себе гідно в суспільстві, а не напиватися в клубах. Вульгарність — не коник мудрої дружини. Чесність в будь-яких відносинах цінується. А особливо у відносинах чоловіка і дружини. Кожна з представниць жіночої статі повинна знати, як повинна поводитися дружина з чоловіком. Чесно! Все прямо і відкрито говорити. У відносинах не повинно бути таємниць. Бути порядною дружиною і чесної дівчата — не моветон, а ознака мудрої жінки і дружини.

 • . 4

  Сучасні чоловіки виділяють в ідеальній мудрої дружині ще одне не менш важливе якість помірність. Причому помірність має бути у всьому. Мудра дружина не витрачає багато грошей, вона знаєш, що фінанси потрібні родині. Мудра дружина помірно одягається, готує. Але це не означає, що жінкам потрібно запускати себе і з головою кидатися в побут і сімейне помірну життя. просто має бути все в міру. Мудра дружина завжди виглядає сексуально. Навіть коли у неї бігуді на голові і вона в домашньому халаті. Вона навіть у такому вигляді може подати себе так, що чоловік її захоче. Багато дівчат, коли виходять заміж, починають вважати, що їхні проблеми абсолютно завжди повинен вирішувати чоловік. Але це не так.

 • . 5

  Розумна жінка завжди пам’ятає, що у чоловіків зазвичай голова забита безліччю своїх проблем. Чоловік не вирішуватиме за дружину, в якому порошку прати білизну або що приготувати сьогодні на вечерю. Мудра дружина через дрібниці чоловіка не турбує. Про проблеми можна розповісти чоловікові, якщо вони дійсно мають значимість і можна бути впевненою, що він допоможе. Чоловіки, як і дружини, безумовно, люблять компліменти та знаки уваги. Найчастіше дівчата, що вийшли заміж, скаржаться, що чоловік після РАГСу перестав радувати її подарунками, романтиками і іншими приємними моментами. Але мудра дружина відразу ж задумається: а може бути йому не вистачає того ж самого. Адже будь-якій людині приємно прийти з роботи і побачити наповнену ванну, смачну вечерю і приємний сюрприз.

 • . 6

  Чоловіки теж люди і не відносяться до виключень. У розумних дружин чоловіки завжди щасливі і з готовністю запрошують їх на побачення, як в цукерково-букетний період. Жінка створена для компромісів. Чоловіки, за своєю природою, наполегливі та вперті. Тому мудра жінка поступиться своєму коханому. Чоловіки це цінують. У жінках чоловіки цінують почуття гумору. Їм потрібні такі дружини, які б з легкістю розуміли їхні жарти, сміялися щиро і навіть захоплювалися їх почуттям гумору. Чоловіки дуже люблять, коли їх хвалять. А мудрі дівчата цим користуються. І чоловікові приємно і дружина задоволена.

 • . 7

  Напевно кожна погодиться, що не всі перераховані якості можуть бути закладені в одній дівчині. Це зовсім не означає, що вона не ідеальна або дурна. Навпаки, все це можна розвивати в собі. І буде дуже мудро і похвально, якщо дівчина ще в молодому віці задумається над тим, як дружина повинна вести себе з чоловіком. Тоді з неї виросте по-справжньому мудра жінка. Дівчина повинна бути ніжною, сексуальною, розумною, доброю, доглянутою, скромною. Така дружина буде нарозхват. Потрібно завжди пам’ятати: у мудрої дружини найкращий чоловік!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :