Як повісити дитячий балдахін?

як повісити дитячий балдахін?

Вам знадобиться
 • Тюлева або тканинна фіранка (москітна сітка)
 • Кронштейн фабричний або товста дріт і кріплення
 • Будівельний рівень, рулетка вимірювальна
 • Перфоратор
 • Пластиковий напівкруглий карниз
Інструкція
 • . 1

  Існує кілька видів кріплення балдахіна залежно від їх функціонального призначення. Розглянемо їх докладніше.

 • . 2

  Фабричний балдахін беремо в руки і уважно розглядаємо. Нагорі мають бути дві дірочки. В отвори зверху протягуємо тюль на петлю держателя, при цьому вона красиво лягає складочками. Такий балдахін провисає до половини ліжечка. У цьому випадку, питання про те, як повісити дитячий балдахін для прикраси і захисту від пристріту — як правило, не виникає. Довгий балдахін до підлоги, що захищає від комарів і мошок, складніший в конструкції. У другому випадку важливо повісити його так, щоб не залишалося щілин при його повному закриванні.

 • . 3

  Саморобний балдахін буває різним. Найпростіший — це москітна сітка на каркасі з товстого дроту. На такий кронштейн складками надягають москітну сітку, і потім він кріпиться до бічної, або центральної частини ліжечка. Але є і більш складний варіант, який підходить для ліжок зі стаціонарним місцезнаходженням. У цьому випадку кронштейн роблять на стелі з напівкруглого карниза. Можна вибрати карниз однорядний або дворядний: щоб прикріпити і москітну сітку і фіранку. Розповімо про те, як зібрати дитячий балдахін поетапно.

 • . 4

  Намічаємо місцезнаходження карниза на стелі над ліжечком, прибираємо ліжечко. Проводимо перпендикулярну лінію від розмітки до стіни. На підготовленому полукруглом карнизі знаходимо лінію середини, поєднуємо її з лінією на стелі і кріпимо так, щоб кінці карниза доходили до стіни. Закріплюємо карниз саморізами. Клеєм закріплюємо до карниза одну частину стрічки велькро (липучка), а друга закріплюємо на сам ламбрекен. Якщо в моделі балдахіна передбачені підхоплення для тюлі, кріпимо їх до стіни з боків від ліжечка за допомогою дрилі і дюбелів.

 • . 5

  Навішуємо москітну сітку на гачки, а ламбрекен стрічкою велькро з’єднуємо з карнизом. Встановлюємо ліжко на постійне місце, розправляємо балдахін і заправляємо краю пологу в захвати з боків ліжечка. Такий балдахін дуже надійний, він не дасть дитині скинути його. Якщо вам потрібно сховати дитину від зайвих очей або від яскравого світла, опустіть полог з захоплень.

 • . 6

  Підбираємо тканину. Ідеальний варіант — шифон, він пропускає м’яке світло, але в той же час приховує від очей. Для обробки беремо тканину того ж тону, що й основний ламбрекен, але краще атласну і непрозору. Викроюємо деталі ламбрекену, обробляємо краю. Прикрашаємо атласними стрічками в збірку і бантами. Ваш балдахін готовий.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :