Як повісити жалюзі на вікна?

як повісити жалюзі на вікна ?

Вам знадобиться
 • Жалюзі
 • Шуроповерт або свердло
 • Викрутка
 • Кронштейни для кріплення
Інструкція
 • . 1

  Приклавши трохи зусиль, якісно встановлені жалюзі будуть радувати своєю роботою далеко не один рік. Жалюзі необхідно замовляти або купувати виходячи з бажаного розміру і розміщення вікон. На кріплення жалюзі впливатиме глибоко або близько розташоване вікно, адже жалюзі не повинні заважати його відкриття. Але перед тим як повісити жалюзі на пластикове вікно або яке-небудь інше, необхідно точно визначитися з його конструкцією.

 • . 2

  По-перше, всі жалюзі діляться на горизонтальні і вертикальні. По-друге, залежно від їх виду складові всієї конструкції, а саме пластикові ламелі, будуть по-різному рухатися при їх відкриття або закриття. Тому горизонтальні жалюзі найчастіше кріпляться на кожну стулку вікна, а вертикальні — на весь віконний отвір. З цієї причини вертикальні жалюзі практично у всіх випадках є більше декоративним елементом, а ось горизонтальні часто тільки виконують свої безпосередні функції.

 • . 3

  Отже, визначившись з місцем розташування, можна починати безпосередній монтаж жалюзі. Для цього бажано ознайомитися з інструкцією, яка обов’язково повинна до них додаватися. Тепер важливо озброїтися необхідними інструментами: свердлом, шуруповертом, викрутками. В упаковці зазвичай вже вкладені кронштейни для кріплення жалюзі, тому купувати їх необхідно тільки у випадку, якщо вони відсутні. Установка горизонтальних жалюзі на саму раму вікна набагато складніше звичайної установки. Перед установкою незалежно від того, які були обрані види жалюзі, бажано їх приміряти і подивитися заважають вони повноцінному використанню вікна.

 • . 4

  Після ретельної примірки за допомогою олівця і лінійки необхідно розмітити місце кріплення. Ще раз, переглянувши інструкцію і порівнявши з розмірами реальних жалюзі, необхідно міцно прикріпити кронштейни. Розмітку важливо робити за допомогою лінійки або рівня, тому що якщо прикріпити кронштейни на око і в них вмонтувати жалюзі, при їх підйомі буде дуже сильно видно кривизна та спотворення ламелей. Для кріплення кронштейнів бажано використовувати не дуже товсті свердла, щоб вийшли невеликі й акуратні отвори. Вони ніяк не вплинуть на властивості вікна, в тому числі і його герметичність.

 • . 5

  Під час установки жалюзі важливо постійно приміряти їх, і дивитися яким буде остаточний варіант. Наприклад, повісити жалюзі горизонтального типу необхідно таким чином, щоб в остаточному варіанті вони були туго натягнуті. Це запобіжить провисання всієї конструкції надалі, а їх робота буде легкою і практичною. Вертикальні жалюзі кріпляться тільки над віконним отвором і зазвичай набагато вище за нього. Вони займають багато місця і в маленьких приміщеннях дуже непрактичні. На відміну від горизонтальних, у вертикальних жалюзі спочатку встановлюється сам карниз, а потім в нього вставляються ламелі.

 • . 6

  Якщо жалюзі занадто великі для певного вікна і немає можливості їх обміну, то можна акуратно обрізати зайві частини. Для цього горизонтальні жалюзі розкладаються на плоскій поверхні, і на кожній ламелі відміряється частина, яка буде відрізана. А щоб зменшити горизонтальні жалюзі по висоті, необхідно акуратно зняти нижній карниз, розв’язати шнури і прибрати необхідну кількість частин.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :