Як поводитися на роботі?

як вести себе на роботі ?

Вам знадобиться
 • «Золоті правила» поведінки
 • Підвалини компанії
Інструкція
 • . 1

  Від правильної тактики поведінки працівника залежить безліч факторів, тому якщо є бажання зберегти свою репутацію необхідно дотримуватися кілька «золотих правил». Незалежно від статусу в кар’єрних сходах, в першу чергу потрібно дотримуватися субординації, як з вищестоящими, так і перебувають у підпорядкуванні співробітниками. Це означає, що незалежно від особистих переконань варто шанобливо ставитися до всього персоналу. Довіра — річ звичайно хороша, але зловживати їй в особистих інтересах не варто. Якщо працівник входить до числа «любимчиків» в 90% у взаєминах з колегами виникають розбіжності, іншими словами не всі здатні впоратися з почуттям заздрості до більш успішному працівникові.

 • . 2

  Як вести себе на роботі знають всі, але мало хто сприймає ці правила всерйоз, вважаючи, що правила на те й існують, щоб їх порушувати, про що потім шкодують. Досить важко влитися в колектив і зберегти при цьому свій статус і положення. Кожен співробітник стикається з спокусою відступитися від підвалин, в пориві виставити свою кандидатуру у вигідній позиції, але варто хвилинна слабкість того, щоб потім боротися за відновлення репутації. Якщо у працівника дійсно висока кваліфікація — він зможе добитися успіху і визнання, минаючи нечесні способи.

 • . 3

  Але, крім етикету в робочій обстановці, не варто забувати і про єдність компанії — корпоративних заходах, де в 50% випадках персонал показує справжнє обличчя, так би мовити в неформальній обстановці. Як вести себе на роботі, якщо намічається вечірка співробітників? Уникати такі корпоративні заходи не варто також, як і зловживати розкутою обстановкою. Алкогольні напої на таких зустрічах не рідкість, так що варто пам’ятати про міру випитого спиртного. В іншому випадку, можна втратити контроль над собою і обстановкою, що надалі може викликати проблеми і навіть відбитися на репутації. Дружний колектив — це реально, якщо кожен співробітник докладе трохи зусиль для неупередженого ставлення до колеги.

 • . 4

  Психологи рекомендують вирішувати проблеми по мірі їх надходження, не відкладаючи в довгий ящик, що трапляється перед боязню керівництва, таким чином, працівник може зберегти свою гідність і робоче місце. Виходить, що робота буде в радість усім, якщо в колективі буде взаємоповага і довіра, а також дотримання засад компанії.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :