Як поводитися в ресторані: правила етикету

як вести себе в ресторані : правила етикету

Вам знадобиться
 • Вивчити правила етикету
 • Перевірити їх на практиці
Інструкція
 • . 1

  Перед тим як відправитися в ресторан, потрібно ознайомитися з етикетом поведінки в ньому. Коли відвідувач входить в ресторан метрдотель (адміністратор) зустрічає його і підводить до замовленого столика. З цього моменту і потрібно застосувати правила як вести себе в ресторані. Необхідно слідувати точно за адміністратором. Вважається непристойним розглядати оточення, інших відвідувачів і столики.

 • . 2

  Якщо в ресторан заходить пара, то чоловікові потрібно відсунути стілець своїй супутниці, а тільки потім зайняти своє місце. За правилами етикету він повинен сидіти або навпаки дівчата, або зліва від неї. Зрозуміло, при відвідуванні ресторану великою компанією цей порядок може бути порушений.

 • . 3

  Незважаючи ні на що не порушуються правила як одягнутися в ресторан. Відвідувачі цього закладу стають об’єктом уваги для багатьох. З цієї причини слід надіти строгий класичний костюм або щось презентабельне. Всі речі і взуття повинні бути чистими і презентабельними.

 • . 4

  Якщо молода людина приходить раніше запрошеної супутниці, то слід попередити про її прихід метрдотеля. Коли відвідувач правильно визначив, як вибрати ресторан, то ввічливий обслуговуючий персонал проводить запрошену даму за столик. При цьому ожидающему людині покладено встати і допомогти їй сісти. Якщо зустріч призначена діловому партнерові, то перший прийшов в ресторан відвідувач також встає зі свого місця і вітає прийшов.

 • . 5

  Як тільки запрошені займають свої місця, офіціант підносить меню. Починати інструкцію як правильно їсти в ресторані слід саме з вибору страв у меню. Непотрібно поспішати або підкликати офіціанта. Зазвичай обслуговуючий персонал самостійно підходить до столика. В деякі ресторанах встановлені дзвінки, які потрібно натиснути, щоб офіціант підійшов.

 • . 6

  Відвідувачам не прийнято самостійно відкривати напої. Важливо знати і як користуватися приладами в ресторані. Про те, в якій руці тримають ніж, а в якій вилку, знають усі. Але якщо прилад упав, то його не можна піднімати з підлоги. Покладено попросити офіціанта принести інший.

 • . 7

  Нерідко відбуваються конфузно ситуації: відвідувач розбив посуд, зламав ненавмисно якийсь декоративний елемент на столі і т. д. Співробітники ресторану передбачили свої дії на цей випадок. Вони просто включають вартість втраченої посуду в рахунок, який відвідувач отримає в кінці вечора. Ресторан — це не просто заклад, де можна смачно повечеряти, але й місце, що вимагає особливого етикету і зовнішнього вигляду. Дотримуватись етикету в ресторані дуже важливо.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :