Як пояснити перукареві стрижку?

як пояснити перукареві стрижку?

Вам знадобиться
 • Досвідчений майстер-перукар
 • Фотографія обраної стрижки
 • Відгуки про різних перукарень
Інструкція
 • . 1

  Переважна частина людей йдуть в перукарню не зовсім розуміючи, яку саме стрижку і укладку вони хочуть отримати, в кінцевому рахунку, і тому у них практично завжди виникає питання — як пояснити перукареві стрижку? Дуже часто пояснити бажану зачіску на словах складно, а іноді і зовсім неможливо. Тому краще всього просто взяти з собою фотографію бажаної стрижки або схожою на неї.

 • . 2

  Багато хто не розуміють, навіщо необхідно брати зображення бажаної стрижки в перукарню, і справедливо вважають, що майстер повинен зрозуміти їх бажання просто за їх словами. Але це не так, адже сьогодні з’явилося багато складних стрижок. І тому щоб створити бажану, майстер повинен бачити хоча б її приблизне зображення.

 • . 3

  Але недостатньо просто взяти і принести з собою бажаної зображення. Справа в тому, що всі майстри стрижуть по-різному, і від способу їх роботи залежить, яке саме зображення бажаної зачіски знадобиться. Саме тому для того, щоб правильно пояснити бажану зачіску, слід хоча б приблизно знати про те, як працюють перукарі.

 • . 4

  Важливу роль і при поясненні бажаної зачіски відіграє і майстерність перукаря. Адже набагато легше пояснити навіть без зображення бажану стрижку того майстру, який працює вже давно і набагато швидше розуміє бажання своїх клієнтів. А от як вибрати перукаря — це вже інша справа. У будь-якому випадку саме досвідчений майстер з великою ймовірністю зрозуміє, яку саме зачіску бажає отримати клієнт.

 • . 5

  Ще один спосіб того, як розповісти майстру про бажану стрижці — привести з собою людину, у якого така стрижка є. У даному випадку майстер побачить зачіску наживо, а отже, зможе створити її з великою точністю. Крім цього такий спосіб пояснення ще й чудово допомагає відповісти на питання, як знайти хорошого майстра. Адже тільки хороший перукар зможе створити тільки що побачену стрижку.

 • . 6

  У будь-якому разі пояснити перукареві — навіть самому досвідченому — бажану стрижку без її зображення (нехай навіть і приблизного) практично неможливо. І тому для того, щоб зробити це з максимальною точністю, слід знати про те, як стрижуть перукарі. Так знайти спільну мову з майстром буде набагато простіше!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :