Як поєднати біологічні ритми і працездатність людини?

як поєднати біологічні ритми і працездатність людини?

Вам знадобиться
 • Тест
 • Інформація
Інструкція
 • . 1

  Біоритми — це повторювані з певною періодичністю, зміни біологічних процесів. Вони властиві всім живим істотам і розвиваються по взаємодії з природними факторами, які мають чітку періодичність. Саме вони відповідають за своєчасну роботу внутрішніх процесів і забезпечують здатність організмів існувати в гармонії з навколишнім середовищем.

 • . 2

  На сьогоднішній день відомо більше п’ятисот видів біоритмів, властивих людському організму. Формувалися біологічні ритми поступово протягом еволюції. Тому, будь-який різкий збій природних процесів, може стати причиною серйозних проблем зі здоров’ям. Доказом цьому є люди, що віддавали перевагу вести нічний спосіб життя, які найчастіше піддаються захворюванням серця і печінки, оскільки працюють і їдять в той час, коли організму потрібно відпочивати. Для того щоб уникнути таких проблем, добре себе почувати і мати високу працездатність, потрібно все таки брати в розрахунок свої індивідуальні біоритми і дотримуватися більш-менш стабільного робочого дня.

 • . 3

  Біологічні ритми і працездатність людини мають нерозривний зв’язок, оскільки працездатність змінюється залежно від зміни біоритмів. Працездатність має два основних підйому: 10 — 12 ч. і 16 — 18 ч., і не випадково збігається з підйомом в біоритми.

 • . 4

  Свої ритми працездатності корисно вивчити кожній людині. Зробити це можна, проаналізувавши своє самопочуття і активність протягом робочого дня. Ці знання допоможуть використовувати час з більшою віддачею, витрачаючи менше енергії і сил.

 • . 5

  Неправильна організація робочого дня може не тільки знизити працездатність, але і привести до погіршення здоров’я і зниження імунітету. Тому, складаючи план дій, потрібно намагатися враховувати свої біоритми. Організм обов’язково «віддячить» вас за це.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :