Як позбавитися від запаху білизни?

як позбутися запаху білизни?

Вам знадобиться
 • Порошок
 • Ополіскувач для білизни
 • Аромаподушечкі
 • Сода, мило
 • Сухі трави
Інструкція
 • . 1

  Часто буває так, що чиста білизна, яке ви дістали з шафи, має кілька затхлий запах. Як правило, це — то білизна, яким давно ніхто не користувався. Щоб позбутися від такого запаху, його можна просто випрати в порошку, з додаванням кондиціонера або ополіскувача, таким чином, освіживши його. І наступного разу, коли будете складати випрану білизну в шафу, щоб не допускати повторення ситуації (до того ж це заощадить час і електроенергію) можна між шарами білизни покласти ароматні подушечки, вибравши їх запах на свій смак.

 • . 2

  Періодично потрібно протирати полиці шафи, провітрювати його, залишаючи відкритими дверцята. А для того, щоб всі зусилля були не марні, час від часу перебирайте білизну. Можливо, ви виявите те, що вже давно пора викинути і саме одна ця річ і додає неприємний запах всьому білизні. Один з варіантів, як позбутися запаху білизни, це покласти шматочок пахучого мила або порожній флакон від улюблених парфумів. Або виготовити мішечки-саше з сухими травами — лавандою, розмарином.

 • . 3

  Під час прання, у відсік для кондиціонера, можна додати розчин з води і соди, в який попередньо капнути 10 крапельок масла лаванди. Намагайтеся не залишати випрану білизну в закритій пральній машині на тривалий час. Якщо ви не встигаєте розвісити білизну, то дверцята машинки краще залишити відкритою або перекласти білизну в тазик, щоб воно мало нормальний доступ до свіжого повітря.

 • . 4

  Час від часу, потрібно промивати фільтри і відсік для прального порошку, а після кожного прання витирайте барабан і прокладки машинки насухо. Розкладаючи стирання білизна для просушування, розправте складки і заломи, стежте, щоб між речами залишалися проміжки. Неприємний запах білизни не буде турбувати, якщо воно добре висушити. У теплу пору року, це краще робити на балконі або на вулиці. А взимку ставити сушку біля батареї. Якщо гладите білизну в режимі відпарювання, то стежте за тим, щоб білизна не залишалося вологим.

 • . 5

  Позбутися від запаху сирості можна, якщо прополоскати речі в слабкому розчині оцту. Також можна додати у воду при полосканні трохи антибактеріального засобу, типу Доместос, але такий спосіб не підходить для речей з кольорових тканин. І, нарешті, ніколи не зберігайте речі, якими ви вже користувалися разом з випраними, оскільки білизна дуже добре вбирає запахи.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :