Як позбавитися від запаху ніг у взутті?

як позбутися запаху ніг у взутті?

Вам знадобиться
 • Медичний спирт
 • Харчова сода
 • Мило
 • Нашатирний спирт
 • Дезодорант для ніг
Інструкція
 • . 1

  Багатьох хвилює питання, як позбутися запаху ніг у взутті. Але, щоб дати чітку відповідь, потрібно спочатку знайти першопричину появи неприємного запаху. Причини можуть бути різні: стан здоров’я власника взуття і якість самого взуття. Підвищена пітливість ніг може бути симптомом багатьох захворювань, наприклад, захворювання щитовидної залози.

 • . 2

  Якщо вчасно звернутися до лікаря і почати лікування, то і проблема запаху у взутті піде сама собою. Це ж відноситься і до грибкових захворювань ніг, завдяки яким запах взуття може бути особливо неприємним. Зазвичай до грибкових уражень пальців ніг ставляться несерйозно, лікують народними засобами або беруть в аптеці будь-яку мазь, яка позбавляє від проблеми. Але краще звернутися до лікаря, щоб усунути саме ту грибкову інфекцію, яку діагностує лікар. Звичайно, для цього потрібен час, а позбавитися від запаху ніг хочеться вже зараз. Для вирішення цього питання є багато способів.

 • . 3

  У першу чергу це, звичайно, гігієна ніг. Ноги потрібно мити частіше, міняти шкарпетки один два рази на день. Дезодорант для ніг вибирати з обережністю, дивитися який краще підходить. Наносити спрей тільки на чисті ноги. Взуття мити всередині з милом і сушити. Можна протирати спиртом, час від часу мити з харчовою содою. Найкраще мати дві-три пари черевиків для постійного носіння. Так, поки одна пара на ногах, інша протирається, сушиться і провітрюється протягом доби. Для вирішення цієї проблеми також можна частіше міняти устілки в черевиках, обробляти спеціальними дезодорантами, як з запахом, так і без запаху.

 • . 4

  Запах поту у взутті може з’явитися і у тих, у кого немає ніяких проблем зі здоров’ям або підвищеною пітливістю ніг. Просто спочатку була неправильно обрана сама взуття. Вироблена з неякісних матеріалів взуття, може, по-перше, видавати неприємний запах, а по-друге, в такому взутті зазвичай ноги потіють навіть у найздоровіших людей. Потім до цього запаху додається запах поту від ніг і буває так, що фарбуються шкарпетки в колір фарби, якою вона була забарвлена. Для того щоб позбутися неприємних відчуттів можна обробити взуття спиртом, помити, висушити, поміняти рідні устілки на якісні відразу після покупки.

 • . 5

  Якщо дотримати ці рекомендації, а саме стежити за власним здоров’ям, вчасно лікуватися і вибирати хороше взуття, то можна не турбуватися про те, що взуття буде неприємно пахнути. І ще одна порада при виборі взуття. Потрібно орієнтуватися не тільки на якість її виготовлення і на те, з яких матеріалів вона зроблена, бажано, щоб у взутті нога «дихала», тоді і запаху буде менше і ходити в такому взутті зручніше.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :