Як позбавитися від запаху риби в холодильнику?

як позбутися запаху риби в холодильнику?

Вам знадобиться
 • Холодильник
 • Запах риби
Інструкція
 • . 1

  Напевно, кожен чудово знає, що перед тим як приготувати рибне блюдо, неодмінно потрібно закрити кухонні двері і вікно, щоб рибний запах не поширився по всій квартирі. Рибний запах дуже їдкий, швидко вбирається в одяг і предмети домашнього вжитку, його дуже важко вивести. А що сказати, якщо після зберігання риби в холодильнику, запах з’явиться і там? Як позбутися запаху риби? Відповідь проста: «Звичайно, не так легко, але можна!» Насамперед потрібно розморозити холодильник, після чого ретельно його помити. Щоб помити холодильник, потрібно приготувати: таз, губку, ганчірку, будь миючий засіб, соду, воду. У таз з теплою водою додається будь миючий засіб і 3 столові ложки соди; за допомогою губки і ганчірки миється кожен відсік у холодильнику. Якщо холодильник зсередини сильно забруднений, то для миття також використовується і засіб для чищення. Варто врахувати, що якщо холодильник нової моделі, то чистячі засоби не повинні бути порошкоподібної форми. Як тільки холодильник буде намитий миючими та миючими засобами, його треба повторно вимити чистою водою, після чого протерти сухою ганчіркою. Потім бажано провітрити холодильник протягом двох годин.

 • . 2

  Крім миття, існує кілька способів, як можна прибрати запах риби в холодильнику. Використання лимонного соку та лимонної кірки. Цей метод добре відомий нашим мамам і бабусям. Для цього способу потрібен буде 1 лимон. За допомогою соковижималки з лимона отримуємо сік, яким обтираємо все стіночки холодильника. Лимонну кірку потрібно помістити в морозильну і холодильну камери. Через 3 години теплою водою треба змити лимонний сік з внутрішніх стінок холодильника, потім насухо витерти сухою ганчіркою. Після чого протягом 2-х годин потрібно дати холодильника провітритися. 2. Другий метод, присвячений тому, як можна вивести запах риби, полягає в застосуванні спеціальних дезодорантів-осушувачів для холодильника, які неодмінно поглинають всі сторонні запахи. Їх можна придбати в будь-якому гіпермаркеті. Перевага дезодорантів-осушувачів полягає в тому, що вони не тільки усувають неприємний запах, а й прибирають наявну вологість у холодильнику. Найголовніше, пам’ятати, що ці два методи будуть ефективні тільки тоді, коли холодильник буде ретельно вимитий і висушений рушником.

 • . 3

  Щоб не задаватися питанням, пов’язаним з тим, як усунути запах риби, слід врахувати, що кожні 6 місяців потрібно розморожувати, мити і провітрювати холодильник. Також, хоча б раз на тиждень, слід перевіряти всі продукти на терміни придатності. Велику увагу потрібно приділити м’ясних, рибних і кисломолочним продуктам, які в більшості випадків і є основною причиною появи неприємного запаху в холодильнику.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :