Як позбавиться від подряпин на машині?

як позбавиться від подряпин на машині?

Вам знадобиться
 • Наждачний папір з різними номерами абразивного матеріалу (від 60 до 600)
 • Шаблон для правки кузовних деталей або інструменти для вирівнювання вм’ятин
 • Обробна шпаклівка
 • Лакове покриття, грунтовка, молоток
 • Інструменти для роботи по металу
 • Зварювальне обладнання, респіратори
 • Розчинник для видалення воску й змащення
Інструкція
 • . 1

  Помістіть шаблон зовні вм’ятини і, б’ючи зовні, розпрямите метал до його первісної форми. Ви не можете дістатися до тильної сторони вм’ятини? Скористайтеся спеціальними інструментами для редагування вм’ятин кузова, які допоможуть розпрямити її. При більш серйозних пошкодженнях обшивки скористайтеся допомогою фахівців.

 • . 2

  Замажте місце, яке ви розпрямили. Якщо потрібно більш тонкий шар замазочного матеріалу, використовуйте шлифовочной мастику. Її наносять тонким шаром. Постарайтеся використовувати мінімальну кількість оздоблювальних матеріалів. Нанесіть шпаклівку рівномірно, дайте їй просохнути, а потім обробіть наждачним папером (від 60 до 120). Місця, де оброблене місце межує з навколишньою поверхнею, обробляються наждачним папером з найменшою зернистістю.

 • . 3

  При необхідності, виріжте уражені іржею ділянки за допомогою ріжучих інструментів. Переконавшись, що всі іржаві шматки видалені, приварите на їх місце заплатки з нового металу (товщина 0, 7 мм). Сточите місця зварювання, за допомогою шпаклівки сгладьте місця з’єднання нового металу зі старим.

 • . 4

  Обробіть наждачним папером ( 120 до 220) подряпини. З її ж допомогою зскребете стару фарбу, лакофарбове покриття і дрібні дефекти. Тонким шаром нанесіть лакове покриття, призначене для заповнення незначних пошкоджень і подряпин. Дайте йому просохнути, обробіть поверхню за допомогою дрібнозернистої наждачного паперу. Потім, нанесіть наступний шар. Продовжуйте до тих пір, поки поверхня не стане рівною і гладкою. Лакове покриття можна використовувати для ліквідації точкових дефектів, для вирівнювання легких шорсткостей, що залишилися після нанесення шпаклівки.

 • . 5

  Для підготовки поверхні до грунтовки та фарбування, обробіть місце наждачним папером з номером 400 або скористайтеся абразивної автомобільної губкою. Видаліть пил, що утворилася після обробки поверхні наждачним папером. Перед грунтовкою або захисних покриттів (герметиків) за допомогою спеціальних розчинників видаліть з поверхні віск і мастило.

 • . 6

  Шліфуйте оброблювану ділянку, використовуючи грунтовки різних кольорів. Цей процес займе багато часу і сил. Ваш гнучкий шліфувальний блок повинен бути 30 см в довжину, поверхню шліфувального блоку повинна бути покрита абразивної поверхнею під номером 300 — 400. Шліфуйте поверхню широкими рухами в різних напрямках з однаково сильним тиском. Базовий шар грунтовки іншого кольору слід наносити поверх попереднього шару грунтовки. У процесі шліфування і видалення надлишків грунтовки стануть помітні «дефектні» ділянки. Ці ділянки вирівнюються за допомогою лаку або шпаклівки. Обробка шліфувальним блоком допомагає усунути нерівності. Ідеальна фарбування і гладка поверхня вимагає багато зусиль і досягається за допомогою шліфувального блоку.

 • . 7

  Протягом усього періоду кузовних робіт регулярно наносите грунтовки і захисні покриття (герметики). Не наносіть грунтовку без попереднього шліфування старих пофарбованих поверхонь, без видалення спеціальним розчинником масла і мастила. Заключна шліфування грунтовки перед нанесенням захисного покриття повинна бути зроблена за допомогою наждачного паперу під номерами 400 — 600. Далі, знову обробіть поверхню розчинником, і тільки тоді наносити захисне покриття. Захисне покриття є останнім шаром перед нанесенням фарби на поверхню автомобіля. Цей засіб допомагає ущільнити грунтовку і зробити поверхню ідеально гладкою.

 • . 8

  Перш ніж приступати до ремонтних робіт, досліджуйте всі пошкодження кузова. Перед початком роботи, сплануйте послідовність дій, підготуйте необхідні матеріали та інструменти. Озбройтеся терпінням!

 • . 9

  Поради та попередження: · Перед виконанням ремонтних робіт перевірте, чи достатньо у вас гладка рукавичка. Вона буде вбирати масла з поверхні. Це дозволить краще відчувати наявні нерівності і шорсткості. · Успішне виконання роботи цілком залежить від вашого терпіння. · На кожному етапі роботи правильно підбирайте номер наждачного паперу. Грубозерниста папір в деяких випадках приносити більше шкоди, ніж користі. Починайте роботу з крупнозернистою наждачного паперу. Надалі, працюйте з «дрібною» папером. · Перевіряйте якість своєї роботи. Для цього, скористайтеся різними видами ламп: 500-ватної галогенною, 40-ватної стандартної, люмінесцентної. Огляньте авто при денному освітленні. Вас все влаштовує? Значить, все зроблено правильно! · Перед нанесенням грунтовки або фарби, переконайтеся, що всі масла, мастила, віск та інші забруднення ретельно видалені. · Під час шліфування, нанесення фарби або грунтовки, а також при роботі з сильними розчинниками, використовуйте респіратор!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :