Як позбутися чорних водоростей?

як позбутися чорних водоростей?

Вам знадобиться
 • Хлор
 • Симазин
 • Вихованець-водорослеед
Інструкція
 • . 1

  Основне місце виникнення — це грунт, який при зараженні необхідно дуже ретельно промити, перефільтровать і якимось чином очистити від шкідливих жителів. Іноді беруть хімікати, іноді обходяться і без них. Здійснювати позбавлення чорних водоростей можна різними способами.

 • . 2

  Для початку, бажано і необхідно тимчасово перерозподілити своїх акваріумних вихованців в інші місця. Це може бути один посудину, а можна і розмістити їх в кожну банку окремо. Ну, а якщо мешканці в акваріумі все-таки залишилися, то необхідно дуже ретельно стежити за їх поведінкою і станом, т. к. заходів щодо усунення водоростей дуже жорсткі.

 • . 3

  Як позбутися чорних водоростей? Першим етапом йде відключення всіх фільтруючих установок. Будь-які прилади повинні бути відключені для безпеки. Вода не повинні рухатися, а повинна прийняти статичне положення. Воду не змінюємо на всьому періоді лікування.

 • . 4

  Нам необхідно домогтися підвищення жорсткості і кислотності води. Показники для жорсткості необхідно довести до значення 8, а кислотність повинна вийти в межах 7, 5 — 8. Добиваємося цього спеціальними добривами. На упаковці має бути вказано, яку кількість добрив веде до якогось певного результату підвищення цих показників. Таким чином, біда повинна пропасти.

 • . 5

  Якщо все-таки на період лікування акваріума в ньому проживають рибки, то необхідно скоротити їх частоту годування до 1 рази на 5 днів, максимум — в 4 дня. Корм для риб може послужити і підгодівлею для шкідливих водоростей. Вся процедура виведення водоростей-паразитів повинна займати близько одного або півтора місяців.

 • . 6

  Поспішати не варто, так як найменший натяк на залишок цих мікроорганізмів знову дасть шанс, і чорні водорості наздоженуть Ваш акваріум знову. Після процедури очищення потрібно повертати середу акваріума в звичне робочий стан. Склад необхідно забезпечити наступний: СО 220 мг / л; Fe 2 + 0, 1 мг / л; рН 6, 5; NO 33 — 5 мг / л.

 • . 7

  Найпростіший і розповсюджений спосіб профілактики появи не тільки «чорної бороди» (так називають чорні водорості), а й інших водоростей паразитів, це поселення вихованця-водорослееда. Їх на світі велика безліч. Вибрати й купити такого жителя водного середовища Ви зможете в зоомагазині.

 • . 8

  Зазвичай одна рибка харчується всіма водоростями, не тільки чорними, наприклад, але уточнити варто. Наприклад, дуже популярний водорослеед — креветка Амано очистить акваріум від будь-яких водоростей, але не від зелених. До хімічних процедурам позбавлення від чорних водоростей відноситься процедура з використанням хлору. Так, рослини і акваріум промивають розчином хлору, попередньо витримавши їх у цьому розчині.

 • . 9

  Протипоказання на даний момент тільки для рослин з довгим стеблом і м’якими листям. Також широке застосування отримали препарати на основі симазина, їх величезна кількість. Тільки от, вдавшись до такого крайнього заходу, завершальним циклом таки йде відновлення правильної середовища в акваріумі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :