Як позбутися назавжди від волосся на обличчі?

як позбутися назавжди від волосся на обличчі?

Вам знадобиться
 • Віск
 • Перекис водню
 • Лимон
 • Консультація фахівця
 • Пінцет
Інструкція
 • . 1

  Якщо раніше волосся на обличчі були об’єктом гордості багатьох жінок, то сьогодні надмірна рослинність на обличчі являють вагомим приводом для комплексів і відчаю. Дійсно, сучасні панянки намагаються всіма можливими способами усунути волосся з обличчя, часом витрачаючи на характерні косметичні процедури величезні суми грошей. Однак не варто поспішати на лазерну корекцію, а проблема, як позбавиться від волосся на обличчі назавжди, цілком вирішується і в домашніх умовах, головне — згадати рецепти народної косметології, якими ще наші бабусі активно користувалися.

 • . 2

  Отже, перш ніж переступити до так званим косметичним заходам, важливо зрозуміти причину цього явища. Як правило, посилений ріст волосся на обличчі обумовлений гормональною перебудовою жіночого організму, як варіант — статеве дозрівання або менопауза погана спадковість, гірсутизм і застосування певних медикаментів. У деяких випадках достатньо усунути і причину, і проблема вирішується сама собою без додаткової участі косметичних процедур. Однак не всім панночкам так щастить і доводиться стрімко шукати відповідь на глобальне питання, а як позбутися волосся на обличчі назавжди й від комплексу неповноцінності теж.

 • . 3

  Самим елементарним, але досить ефективним способом є освітлення непотрібних волосків. Що мається на увазі? Не завжди від волосся потрібно позбавлятися, оскільки викорінити їх раз і назавжди все одно не вдасться. Ось тут можна і піти на хитрість: видавити сік свіжого лимона, а отриманим концентратом намазати волосся і не змивати до їх остаточного висихання. Вже після першої процедури вони стануть помітно світліше, а, повторивши ще кілька сеансів, і зовсім знебарвиться, тільки радуючи свою володарку. Після цього залишиться тільки підтримувати світлий колір волосся, періодично змочуючи їх лимонним соком. А ще як це можна зробити безболісно?

 • . 4

  Аналогічним чином можна використовувати перекис водню, яка також забезпечує швидке знебарвлення непотрібних на обличчі волосся. Для цього достатньо змочити в ній ватяну паличку і змастити ділянки шкіри обличчя з підвищеною рослинністю. Як правило, вже на третій такій процедурі волоски стануть сухими, млявими, світлими і ламкими, а незабаром і зовсім відпадуть, більше не доставляючи клопоту і комплексів своїй власниці. Є й інші шляхи вирішення наболілої проблеми, що дозволяють позбутися від волосся назавжди в досить стислі терміни, однак тут доведеться проявити свою силу волі і трохи потерпіти.

 • . 5

  Звичайно ж, мова йде про вищипуванні волосся за допомогою пінцета. Цей простий спосіб дозволяє вже через 15 хвилин виконання процедури насолоджуватися своєю гладкою і «лисою» шкірою обличчя, однак процес порідіння волосся супроводжується неприємними хворобливими відчуттями, а в разі надчутливої шкіри обличчя — легким почервоніння і роздратуванням, яке при умовно холодною водою дуже швидко проходить. Також в даній ситуації можна використовувати і косметичний віск, який продуктивно усуває зайву рослинність на всьому тілі, і на обличчі теж. Як це робиться?

 • . 6

  Придбати спеціальний косметичний віск, а перед початком приготувати невелику емальовану ємність, лопатку, спеціальні смужки і ніж. Насамперед, відрізати невеликий шматочок продукту життєдіяльності бджіл, покласти в ємність і поставити на водяну баню, чекаючи, поки він остаточно розплавиться. Потім розплавлений, але не гарячий мед нанести за допомогою спеціальної лопатки на необхідний ділянку особи (як правило, над верхньою гобой) і прикріпити зверху смужку. Коли віск остаточно висохне, різким рухом зірвати смужку, на якій і залишаться непотрібні волоски. Так що нічого складного, а позбутися волосся на обличчі можна і в домашніх умовах.

 • . 7

  І останнє: сьогодні в сучасній косметології передбачено величезна кількість спеціальних процедур, які в лічені хвилини здатні видалити волосся на обличчі. Однак, перш ніж наважитися на такі експерименти зі своєю зовнішністю, рекомендується в індивідуальному порядку проконсультуватися з грамотним фахівцем щодо свого бажання.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :