Як позбутися ос на дачній ділянці?

як позбутися ос на дачній ділянці?

Вам знадобиться
 • Костер
 • Розчин інсектициду
 • Відро з водою
 • Поліетиленовий пакет
 • Гас
Інструкція
 • . 1

  По-перше, потрібно знайти джерело проблеми — гніздо оси. Вони люблять будувати свої будинки в таких місцях, як горища будинків, дахи і веранди — в темному прохолодному укритті. Багато дачників для того, щоб боротися з цими паразитам вже восени, коли комахи впадають в сплячку, знімають гнізда і відправляють їх на спалювання з метою позбутися від ос, поки вони неактивні. Фахівці рекомендують повторювати цю процедуру і навесні — знаходити осині гнізда і спалювати їх, позбавляючись від неприємного «сусідства». Самка, що прилетіла на звичне місце і не виявила гнізда, покине негостинний будинок.

 • . 2

  Є і ще порада — як позбутися ос. Він підходить для того часу, коли оси особливо активні, це відбувається в літній період. Тоді позбутися їх гнізд стає не такою простою задачею. Для цього потрібно провести процедуру вночі, накривши гніздо пакетом з інсектицидом і обернувши його щільно з метою знищення всіх особин, що опинилися в сотах. Справа це представляється небезпечним, адже у випадку, якщо вони зможуть вибратися з пастки, то дачнику не варто чекати пощади, вони будуть боротися за своє життя всіма способами. Якщо такий спосіб знищення гнізд здається небезпечним те, краще приступати до боротьби з комахами в період зниженої активності — навесні або пізно восени.

 • . 3

  Існує перевірений спосіб — як боротися з осами, це залучення спеціально навчених людей, які зможуть призвести комплекс заходів по позбавленню від будь-яких комах, якщо вони вирішили окупувати ділянку. Але і цей варіант підходить не всім зважаючи на його дорожнечу і необхідності очікування виїзду фахівців, які в літній час зайняті на таких замовленнях дуже щільно. І якщо час підтискає і хочеться скоріше розібратися з осами, які ведуть себе агресивно, не даючи займатися посадками і збирати урожай, можна застосувати заходи по їх знищенню з використанням перевірених методів і засобів.

 • . 4

  Фахівці своєї справи можуть запропонувати перевірену суміш, яка впорається із завданням — як вбити осу на дачній ділянці в стислі терміни. Для цього потрібно приготувати розчин циперметрину і актеллика, розрахувавши дозу в 5 мл на один літр чистої води. Всі комахи повинні загинути в гнізді вже після п’ятнадцяти хвилин з проведення обробки. Не можна залишати гніздо на місці, його зрізують біля основи з метою знищення. Для знешкодження гніздо зав’язується в щільний пакет і закопується. Цей же розчин підходить і в тому випадку, якщо оси облюбували якусь ділянку землі. Під час обробки цього місця руки захищають рукавичками із щільної гуми, а на обличчя обов’язково потрібно надягати респіратор або тришарову марлеву пов’язку.

 • . 5

  Потрібно пам’ятати про запобіжні заходи, щоб як знищити ос без проблем зі здоров’ям. А якщо немає бажання користуватися промисловими інсектицидами, то цілком можна обійтися і народними методами. Так, якщо гніздо знаходиться у вільному доступі, то його можна опустити у відро з водою, навіть не турбуючи. Через п’ять хвилин відбудеться його намокання, а комахи загинуть. Але при використанні цього методу варто приготувати захисний костюм, що забезпечує захист для всіх частин тіла. А щоб відвернути ос від розорення гнізда, можна запропонувати їм блюдце з варенням, поставлене в безпосередній близькості від твору маніпуляції. У деяких випадках оптимальним способом боротьби з осами залишається гас, цей бабусин метод працює і сьогодні!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :