Як позбутися прищів на обличчі за 2 дня в домашніх умовах?

як позбутися прищів на обличчі за 2 дня в домашніх умовах?

Вам знадобиться
 • Візит до дерматолога
 • Антибіотик
 • Камфорний спирт
 • Левомеколь
 • Сік подорожника
 • Протиалергічний засіб
Інструкція
 • . 1

  До того, як зайнятися лікуванням у домашніх умовах, варто сходити до лікаря-Шкіряник і визначитися як з характером прищів, так і з засобами для їх лікування. А то буває так, що людина, начитавшись рад в Інтернеті, намажет особа таким чудовим засобом, як скипидар, а потім довго і важко лікує вже не прищі, а банальні опіки на шкірі. Так що, потрібно взяти страховий поліс або деяку суму грошових знаків і відправлятися на прийом до державного або приватного лікаря. Такий розумний крок у виборі тактики, як за два дні позбутися прищів, позбавить, якщо й не від прищів, то від зайвих тимчасових і грошових витрат. Заодно це гарантовано захищає від більшості побічних ефектів відомих або незвіданих, але чудодійних засобів і важких алергічних реакцій.

 • . 2

  Відразу треба обмовитися, що для вирішення завдання, як позбутися прищів за 2 дня, без цього лікарського засобу не обійтися. Антибіотики продаються аптеками за рецептом лікаря. Так що, доведеться повертатися до пункту першого, а вже потім йти в аптеку і тільки після цього вирушати лікувати прищі в домашніх умовах. Так як прищі, в тому числі, рожеві вугри і гнійничкові висипання викликаються найчастіше золотистим або епідермальним стафілококом, призначають препарат з коротким курсом і широким спектром дії, азитроміцин в таблетках або капсулах. В аптечній мережі ці препарати продаються під назвами сумамед, Хемоміцин. У ліків є побічні дії. Тому самостійно їх приймати не можна. Курс ліки становить три дні. Тому на другу добу можна вже розраховувати на ефект від препарату.

 • . 3

  Недороге і вельми ефективний засіб. Якщо вживати за призначенням, тобто протирати обличчя, а не вживати всередину, може істотно прискорити процес боротьби з прищами. Спиртовий розчин камфори застосовують для обробки шкіри обличчя два рази на добу. Не рекомендуються примочки зі спиртовмісних розчинів, так як в цьому випадку є ризик обпекти шкірний покрив. Спирт є прекрасним антисептиком, крім цього, прогріваючи м’які тканини обличчя, сприяє розсмоктуванню інфільтратів, тобто червоних горбків. Крім того, що за допомогою цих ліків можна зупинити прогресування висипу і залікувати стару, він ще й профилактирует утворення нових прищиків, так як вбиває на шкірі більшість мікробів. Серед мінусів засоби — пересушування шкіри, на якій розчиняється жирова змазка.

 • . 4

  Мазь на основі антибактеріальної препарату. Намазана на обличчя тонким шаром два рази на день, відтворює ефекти антибактеріального засобу і спирту. Антибіотик, що міститься в мазі, добре всмоктується в шкіру і підшкірну клітковину, а також частково проникає в кров. Мазь має активним гальмуючим дією на велике число шкідливих мікроорганізмів, що живуть на шкірі і викликають прищі. Препарат повинен призначатися лікарем, так як складові його компоненти можуть викликати алергію, а також впливати у великих кількостях на кров, знижуючи число білих і червоних кров’яних тілець, що загрожує розвитком порушень імунітету і недокрів’я. Подібні реакції спостерігаються не часто при помірному використанні препарату під лікарським контролем.

 • . 5

  Ось це — якраз той засіб, який передозувати при місцевому застосуванні не можна. Зазвичай воно рекомендується до вживання у вигляді примочок кілька разів на день. Для цього марлеві серветки або ватяні диски змочуються соком подорожника і рівними (або нерівними) рядами викладаються на уражені ділянки шкіри. Час аплікації близько півгодини. Сік подорожника ефективно підтягує шкіру, знімає почервоніння і зменшує інфільтрати. Продається засіб без рецепта в пляшках з темного скла. Його не можна зберігати на прямому сонячному світлі. Препарат застосовується при гастритах, але і в косметологічної практиці теж знайшло свою нішу. Зокрема, сік подорожника допомагає усунути проблему, як позбутися прищів на обличчі за 2 дня.

 • . 6

  Застосовуються антігістаміновие кошти другого і третього поколінь. Препарати цих генерацій в меншій мірі, ніж перше покоління, викликають сонливість і збільшення часу реакції. Деякі препарати взагалі позбавлені цих побічних дій. Блокуючи рецептори для такого медіатора запалення, як гістамін, препарати гальмують руйнування тучних клітин і базофілів, які вивільняють медіатори запалення. За рахунок цього придушуються такі запальні прояви, як набряк, біль, почервоніння, свербіж, підвищення місцевої температури. Вибір препарату залишається за лікарем. Серед препаратів вибору кларитин, лоратадин, кларісенс, цетерізін.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :